Nina Dobrev

Drake - I'm Upset

Včera v 21:04 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev se nedávno objevila v novém videoklipu známého zpěváka Drakea. Jedná se o klip k písni I'm Upset a klip je i z prostředí střední školy Degrassi, která je ze seriálu Střední škola Degrassi, ve kterém měla Nina svou první velkou roli, v seriálu si zahrál i Drake, což mě překvapilo, já tento seriál nesleduji, ač jsem to chtěla napravit, tak mám na sledování ještě miliardu dalších seriálů, ale třeba se k tomu někdy dostanu. Klip se mi po vzhledové stránce líbí, ale píseň není nic pro mě.

Nina Dobrev: DOG DAYS Trailer # 2 (NEW 2018) Finn Wolfhard, Vanessa Hugens Movie HD

Sobota v 13:33 | Posted by: Nicol
Objevil se již druhý oificiální trailer k filmu Dog Days s Ninou Dobrev v jedné z hlavních rolí, dále si ve filmu zahrají Finn Wolfhard, Vanessa Hudgens, Eva Longoria. Premiéra nás čeká letos v srpnu.

Nina Dobrev at The 2018 Fragrance Foundation Awards at Alice Tully Hall at Lincoln Center in NYC /12.06/

Čtvrtek v 21:13 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev se předevčírem 12. června zúčastnila pro mě neznámých cen 2018 Fragrance Foundation Awards, kter= se konaly v Alice Tully Hall v Lincolnově centru v New Yorku. Na sobě měla šaty od Diora a já stále nevím, zda se mi líbí a nebo ne, co se mi určitě líbí, tak to jsou náušnice, účes a zvolený make-up.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Instagram photos #2

Úterý v 9:05 | Posted by: Nicol
source > vk.com/ninadobrev_com
Osobní fotografie Niny Dobrev z období od 31. května 2018 do 9. června 2018.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram photos 2018

Nina Dobrev at Dior Backstage Collection dinner, New York /07.06/

10. června 2018 v 16:44 | Posted by: Nicol
source > ninadobrevforever.org
Nina Dobrev se 7. června zúčastnila speciální večeře, kde módní značka Dior představovala svou novou kolekci Backstage, na sobě měla celý outfit složený z kousků právě od značky Dior, velmi se mi líbí, na první pohled jsem si zamilovala ty boty, to je něco pro mě :D Bohužel z akce se moc fotek neobjevilo, ale z příchodu Niny zase docela dost, tak aspoň něco.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev: New outtakes from Reebok 2018 Campaign

9. června 2018 v 12:39 | Posted by: Nicol
Objevily se dvě nové fotografie s Ninou Dobrev a její kampaně pro značku Reebok, které je tváří od minulého roku (teď doufám, že se nepletu)
image host image host
Photoshoots > 2018 > Reebok 2018

Nina Dobrev: Costa Rica (May 2018)

8. června 2018 v 21:01 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev se na konci května vydala spolu svými přáteli na pár dní do Costa Ricy. Objevilo se hned několik fotografií mapující její zážitky, moc se mi líbí ty fotky s gepardy a nebo s tukanem. Celkově si tam toho Nina užila dost.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Costa Rica (May 2018)

Nina Dobrev at 2018 CFDA Fashion Awards /04.06/

7. června 2018 v 18:36 | Posted by: Nicol
source > nina-dobrev.us
Nina Dobrev se 4. června zúčastnila módních cen 2018 CFDA Fashion Awards, které se konaly v Brooklyn Museum v New Yorku. Na sobě měla Nina šaty Zac Posen, musím říct, že jsou hezké, ale na Ninu mi tolik nesedí, protože, když se podíváte na některé fotografie, tak jí děsně zkracují, moc se mi líbí její účes a make-up. Objevilo se i několik fotografií z příprav na tuto událost.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Miscellaneous > Getting Ready for CFDA

Nina Dobrev: Instagram photos #1

31. května 2018 v 21:50 | Posted by: Nicol
source > vk.com/ninadobrev_com
Během května ukládám průběžně fotografie ze sociálních sítí Niny Dobrev (Instagram, Twitter) do galerie a je konečně čas, abych je zveřejnila a nesušila je v rozepsaných takovou dobu, Nina přidávala fotografie své fenky, z natáčení projektů, fotografie se svými přáteli.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram photos 2018

Nina Dobrev wears rose colored glasses as she leaves an intense workout in New York /24.05/

31. května 2018 v 20:34 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev byla 24. května vyfocena, když opouštěla fitko, kde měla nějaké to cvičení v New Yorku, moc se mi líbí Ninin sportovní outfit, hlavně ty legíny.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Unknown Photoshoot BTS

21. května 2018 v 20:00 | Posted by: Nicol
source > nina-dobrev.us
Před pár dny se na sociálních sítích postupně zveřejňovaly tyto fotografie s Ninou Dobrev, která se svou kolegyní z filmu Dog Days: Vanessou Hudgens fotila nový photoshoot, je zatím neznámé, pro jaký magazín, web je, ale podle fotek to bude určitě paráda a doufám, že se brzy dočkáme výsledku.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Unknown BTS

Nina Dobrev: New outtakes from Ocean Drive Photoshoot

20. května 2018 v 17:14 | Posted by: Nicol
source > nina-dobrev.us
Objevilo se několik nových fotografií s Ninou Dobrev z photoshoootu pro magazín Ocean Drive, pro tento magazín Nina fotila minulý rok. Fotografie miluji, i celkově celý photoshoot, nahrála jsem i ty fotky, co se objevily dříve.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2017 > Ocean Drive

Nina Dobrev Catches a yellow cab on a rainy day in New York City /16.05/

19. května 2018 v 18:00 | Posted by: Nicol


Nina Dobrev byla 16. května vyfocena v ulicích New Yorku, jak nastupovala do známého žlutého taxíku, je na fotkách i vidět, že počasí bylo v ten deštivé. Podle fotografií to vypadá, že Nina opouští nějakou budovu (podle mě hotel). Na sobě měla zase perfektní outfit.
image host image host image host image host

First Look at Nina Dobrev’s New CBS Comedy FAM

18. května 2018 v 21:29 | Posted by: Nicol
source > nina-dobrev.us, dobrev-nina-daily.blog.cz
Ještě než se vrhnu k fotografiím, tak překopírovávám informaci od mé zlaté Claire, jelikož nemám čas na překlad a jsem i líná. Souvisí to i s těmito fotografiemi, tak to přidávám k nim.

Stanice CBS zveřejnila seznam nových seriálů, které bude vysílat a mezi nimi je i Fam, takže se dočkáme více dílů než jen pilotu! Dalšími novými seriály, které stanice vybrala jsou: God Friended Me, Magnum P.I. The Code a The Red Line.

Fam je tedy o ženě, jejíž sny o vzrušujícím životě s jejím snoubencem a jeho poctivou rodinou se rozplynou, když se k ní nečekaně nastěhuje její nevlastní sestra, která utíká od jejich chaotického otce.

V seriálu se s Ninou tedy objeví Tone Bell, Odessa Adlon, Brian Stokes Mitchell a Sheryl Lee Ralph. Fam pochází od spisovatelů Corinne Kingsbury a Boba Kushella, oba se budou podílet na výkonné produkci společně s Aaronem Kaplanem, Danou Honor a Wendi Trilling. Scott Ellis režíroval pilot.

Když se zveřejnila tato informace, tak se rovnou objevily i oficiální stills k prvnímu dílu seriálu, ta první je v docela dobrém rozlišení, ty ostatní tři jsou velmi malé.
image host image host image host image host
TV Series > Fam > 1x01 Pilot

Nina Dobrev: DOG DAYS Official Trailer (2018)

16. května 2018 v 17:48 | Posted by: Nicol
Málem bych zapomněla přidat tento zbrusu nový trailer k filmu Dog Days, ve kterém hraje i Nina Dobrev, mimo ní se ve filmu objeví třeba Vanessa Hudgens a nebo Eva Longoria, trailer se mi docela záalíbil, premiéra nás čeká v srpnu.

Nina Dobrev Out and about in New York /10.05/

13. května 2018 v 19:31 | Posted by: Nicol
source > ninadobrev.us
A hned tu máme druhý set fotografií s Ninou Dobrev, která byla o den později 10. května zase vyfocena v ulicích New Yorku. I na těchto fotografiích se mi velmi líbí outfit, který Nina zvolila, ta bundička je skvělá a taky se mi líbí, že Nina zvolila culík, vypadá na ní super.
image host image host image host image host

Nina Dobrev Out and about in New York /09.05/

12. května 2018 v 16:46 | Posted by: Nicol
source >ninadobrev.us
Mám radost, protože se konečně objevily fotografie s Ninou Dobrev, pocházejí z 9. května, kdy byla Nina vyfocena v ulicích New Yorku. Vypadá to, že se vracela zpět na hotel, a asi si byla koupit něco k jídlu. Na sobě měla sportovní outfit a velmi jí to slušelo.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Dog Days Posters

30. dubna 2018 v 9:12 | Posted by: Nicol
source > vk.com/ninadobrev_com
Dobré ráno všem, novinky stále jsou, tak snad dnes přidám zase pár článků, nejdříve tu mám čtyři plakáty k filmu Dog Days, kde si zahraje v hlavní roli Nina Dobrev, na film se můžeme těšit 10. srpna tohoto roku, ty plakáty jsou neskutečně roztomilé. Mimo Niny si ve filmu zahraje například i Eva Longoria, Vanessa Hudgens, Finn Wolfhard či Thomas Lennon.
image host image host image host image host
Movies > Dog Days (2018) > Posters

Nina Dobrev: People USA

29. dubna 2018 v 8:45 | Posted by: Nicol
source > vk.com/ninadobrev_com
Jště jsem našla jednu novou fotografii z photoshootu pro People USA s Ninou Dobrev a následně tři fotografie z focení tohoto shootu, velmi se mi líbí, jak si holky vzaly i své pejsky a celkově ten photoshoot prostě nemá chybu, snad se toho objeví potom více.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > People USA
Photoshoots > 2018 > People USA Behind The Scenes

Nina Dobrev: On set photos from Fam (2018)

28. dubna 2018 v 21:53 | Posted by: Nicol
source > vk.com/ninadobrev_com
Nina Dobrev v posledních několika dnech natáčela pilotní díl seriálu Fam, jedná se o komediální seriál stanice CBS, její kolegové a tvůrci přidávali o sto šest na sociální fotografie, já jsem se to snažila posbírat a našla jsem 20 fotografií, kdy se seriálu dočkáme zatím není známo, ale snad se to brzy dozvíme, co víme, tak seriál je zařazen v podkategorii pilotů roku 2018 na již zmiňované stanici.
image host image host image host image host
TV Series > Fam > On Set
 
 

Reklama