Nina Dobrev

Nina Dobrev: Coveteur (BTS)

Včera v 15:00 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev nafotila nový photoshoot pro módní a kosmetický portál Coveteur, nevím, kdy se dočkáme oficiálních fotografií, ale nyní tu máme několik fotek ze zákulisí tohoto focení a myslím si, že se máme sakra na co těšit, Nina vypadá nádherně.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Coveteur (BTS)

Nina Dobrev: An Exclusive Behind the Scenes Look at ‘Dog Days’

Včera v 9:44 | Posted by: Nicol
Během propagace filmu Dog Days se objevilo plno videí, takže novinky s Ninou trochu ustaly, tak mám čas i na přidání, nyní tu máme video z natáčení filmu, kde jsou i menší rozhovory.

Nina Dobrev at FOX's Teen Choice Awards 2018 in Los Angeles /12.08/

Čtvrtek v 15:56 | Posted by: Nicol
Další herečkou, která se zúčastnila předávání cen Teen Choice Awards 12. srpna v The Forum in Inglewood v Kalifornii byla Nina Dobrev, ta letos nominovaná nebyla, ale objevila se na pódiu, aby předala cenu v kategoriích Choice Summer Movie Actor a Actress, cenu získali Chris Pratt a Bryce Dallas Howard. Nina na pódiu byla s Rachel Bloom a byly moc vtipné, hlavně s triky :D Na sobě měla Nina naprosto krásné šaty, které vypadají jako kabátek, ale jsou to šaty značky Calvin Klein (díky za info Claire), moc se mi líbí její make-up, hlavně ta rtěnka ji velmi sluší!
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > 12.08 - Teen Choice Awards

Nina Dobrev: Young Hollywood /04.08/

Čtvrtek v 8:51 | Posted by: Nicol
Mám tu pro Vás ještě jednu fotografii ze 4. srpna, kdy Nina Dobrev spolu s Vanessou Hudgens v rámci propagace filmu Dog Days navštívila studia Young Hollywood. Holkám to moc slušelo a aspoň lépe vidíme ty její (Niny) hnědé šaty :)
image host
Appearances > 2018 > 04.08 - Young Hollywood

Nina Dobrev: Total Request Live /08.08/

Úterý v 20:22 | Posted by: Nicol
Pokračujeme dále, ale resty s Ninou postupně mizí a snad se brzy dostanu i k jiným fotografiím. 8. srpna Nina navštíila ještě jednu show a to pro mě úplně neznámou Total Request Live, mám tu tři fotografie, moc se mi líbí její halenka.
image host image host image host
Appearances > 2018 > 08.08 - Total Request Live

Nina Dobrev: The Late Show with Stephen Colbert

Úterý v 19:08 | Posted by: Nicol
source > ninadobrev.us
Jak jsem již přidávala candid fotografie, tak Nina Dobrev se 8. srpna ukázala v show The Late Show s moderátorem Stephenem Colbertem, mám tu několik fotografií přímo ze show a také rozhovor, který se objevil.
image host image host image host image host

Nina Dobrev Stops by The Late Show With Stephen Colbert in NYC /08.08/

Pondělí v 20:09 | Posted by: Nicol
Další candid fotografie s Ninou Dobrev z 8. srpna, kdy probíhala propagace filmu Dog Days, zase tu mám dva sety candid fotografií, ale z tohoto dne již poslední, jupí, pomalinku, ale jistě mi těch restů ubývá. Nina byla vyfocena při příchodu na natáčení talk show The Late Show se Stephenem Colbertem v New Yorku a poté již v neformálním outfitu, když z natáčení odcházela, moc jí to slušelo.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev: Live With Kelly and Ryan

Pondělí v 18:08 | Posted by: Nicol
8. srpna se Nina Dobrev v rámci propagace filmu Dog Days zastativila v talk show Live With Kelly & Ryan, na sobě měla ty krásné červené šaty, fotek se moc objevilo, ale něco tu máme, přikládám i video, které se objevilo.
image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > 08.08 - Live With Kelly & Ryan

Nina Dobrev Stepped out in her third outfit of the day in NYC /08.08/

Neděle v 18:00 | Posted by: Nicol
Jak jsem slíbila, tak tu jsem s dalšímí fotografiemi Niny Dobrev, jedná se o další dva sety candid fotek z 8. srpna, kdy měla Nina nejvíce obíhání v rámci propagace Dog Days,velmi se mi líbí ty černé šaty, které měla při odchodu z jejího hotelu a měla namířeno na natáčení jedné talk show, o kterém Vám řeknu později.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev: New still and poster from Dog Days

Neděle v 14:00 | Posted by: Nicol
source > nina-dobrev.us
S Ninou Dobrev toho mám na přidávání milion, takže jsem se rozhodla, že zvýším denní dávku novinek na blogu, aspoň zase do té doby, než to trochu ustane, hlavně se dnes koná Teen Choice Awards a odtud bych ráda fotografie přidala, co nejdříve. No, teď tu mám novou fotografii z filmu Dog Days a něco jako plakát, který nás láká ke koupi lístků na film.
image host image host
Movies > Dog Days (2018) > Stills
Movies > Dog Days (2018) > Posters

Nina Dobrev Stepping out in two different outfits in NYC /08.08/

Neděle v 10:53 | Posted by: Nicol
Teď tu budu spamovat fotografiemi Niny Dobrev, která byla 8. srpna vyfocena hned několikrát, tentokrát jsem tu s dvěma sadama candid fotek, které jsou spojené do jednoho setu, snad mě chápete :D Nina byla vyfocena, když se fotila s fanouškem, na sobě měla šaty, které měla v show Live With Kelly & Ryan, ty šaty jsou skvělé a poté ve žlutých, když odcházela z hotelu, to se mi ty až tolik nelíbí :)
image host image host image host image host

Nina Dobrev's Beauty Essentials | Just Five Things | Byrdie

10. srpna 2018 v 13:52 | Posted by: Nicol
Jak jsem Vám včera psala, tak Nina Dobrev nafotila nový photoshoot pro webový portál Byrdie, mimo fotografií se objevilo i toto zlaté video, kde nám Nina ukazuje svých pět nejoblíbenějších kosmetických produktů.

Nina Dobrev: Byrdie Beauty

9. srpna 2018 v 20:30 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám přidávala fotografie Niny Dobrev ze zákulisí focení nového photoshootu pro módní portál Byrdie, nyní se objevily i fotografie z photoshootu a dokonce i další zákulisní fotografie, doufám, že se fotografie objeví i mimo ty koláže samostatně, Nině to na fotkách velmi sluší, ačkoliv look těch mokrých vlasů moc nemusím.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Byrdie Beauty

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Byrdie Beauty BTS

Nina Dobrev at 'Dog Days' World Premiere held at The Atrium at Westfield Century City Mall in LA /05.08/

8. srpna 2018 v 21:16 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev se 5. srpna zúčastnila světové premiéry filmu Dog Days, která proběhla v The Atrium ve Westfield Century City Mall v Los Angeles. Nina nebyla z filmu na premiéře jediná, zúčastnila se jí třeba Vanessa Hudgens, Eva Longoria, Finn Wolfhard, Rob Corddry, Ken Marino. Nina zvolila krásné šaty Valentino s velkými puntíky, no spíše už kruhy :D Šaty se mi moc líbí, ale pro mě vedla Vanessa, která vypadala jako princezna. Na premiéře se ukázala i kamarádka Niny, Jessica Szohr.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Dog Days Press Day /04.08/

7. srpna 2018 v 20:22 | Posted by: Nicol
Musím se přiznat, že mi dnes není dobře, takže toto je poslední článek a asi zbytek až zítra, ačkoliv mám v rozepsaných něco na zveřejnění, ale co se dá dělat no. 4. srpna probíhala další propagace filmu Dog Days, Nina s Evou Longorií a kolegou Tonem Bellem, zase se poskytovali rozhovory pro novináře, Nině to zase neskutečně slušelo.
image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 04.08 - Dog Days Press Day

Nina Dobrev: Dog Days Press Day /02.08/

6. srpna 2018 v 12:16 | Posted by: Nicol
2. července se konal také press day, tzn., že Nina a Vanessa Hudgens poskytly několik rozhovorů v rámci propagace filmu Dog Days, Nina měla na sobě stejný outfit jako v Despierta America.
image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 02.08 - Dog Days Press Day

Nina Dobrev: Dog Days (LD Entertainment) Dog Date CLIP

5. srpna 2018 v 19:28 | Posted by: Nicol
Premiéra filmu Dog Days je již za dveřmi a začíná to být s novinkami fakt velké, teda zatím jsem jen v malém skluzu, ale to se za chvíli navýší, ale budu se snažit každý den přidat nějaký ten článek s Ninou, ale chci to i prokládat jinými herečkami no :) Mám tu teď klip z filmu, kde je scéna, jak Ninina postata Elizabeth míří na rande na pláž.

Nina Dobrev Appears on 'Despierta America' TV show in Miami /02.08/

5. srpna 2018 v 12:00 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev a Vanessa Hudgens se v rámci propagace filmu Dog Days zúčastnily pořadu Despierta America od stanice Univision, pořad se natáčel 2. srpna v Miami na Floridě. Nina měla na sobě fakt krásné bílé až smetanové šaty Miu Miu, také se mi líbí její účes, ten drdůlek a ta rtěnka, i Vanesse to moc slušelo.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev: Cosmpolitan US (September 2018)

4. srpna 2018 v 11:16 | Posted by: Nicol
Nevím, zda si to ještě pamatujete, ale v půlce května jsem Vám přidávala článek s fotografie ze zákulisí focení neznámého photoshootu, který Nina Dobrev fotila se svou kolegyní z filmu Dog Days, Vanessou Hudgens, článek najdete TADY. Už víme, že fotografie jsou pro americké vydání magazínu Cosmopolitan, přesněji pro zaříjové vydání, objevily se dvě verze obálky, a jeden scan z magazínu, poté se objevilo několik dalších behind the scenes fotek.
image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Cosmpolitan US (September 2018)

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Cosmpolitan US BTS

Nina Dobrev Soaks up the sun in Mykonos, Greece /29.07/

3. srpna 2018 v 15:36 | Posted by: Nicol
Jak jsem psala, tak další zastávkou v čerpání sluníčka a celkově energie je Řecko, objevilo se několik candid fotografií z 29. července z ostrova Mykonos. Nina ukázala svou krásnou postavu v puntíkatých plavkách, které jsou boží, také se mi líbí ten přehoz a ta stylová kabelka, kterou mají pomalu už všichni, já stále odolávám, ale také se mi líbí.
image host image host image host image host

Také jsem do galerie poctivně sbírala osobní fotografie Niny, které přidávala během svého pobytu v Řecku, nevím, zda jsem nasbírala všechno, ale doufám, že aspoň většinu ano, v galerii je 48 fotografií. Nina měla nádherné růžové plavky a nebo ty puntíkaté, také se mi líbí ty pózující fotografie, jako třeba ta druhá, co je tady.
image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > Greece (July)

Nina Dobrev: France [July]

2. srpna 2018 v 21:28 | Posted by: Nicol
source > dobrev-nina-daily.blog.cz
Než Nině Dobrev začne promo filmu Dog Days, tak čerpá energii na takovém menším Euro výletě, její první destinace byla Francie, Emma si užívala ve společnosti přátel, ale také její maminky. Objevily se zase nádherné fotografie, po několika dnech se přemístila do Řecka, ze kterého se objevily i candid fotografie, které Vám také přidám.
image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > France [July]

Adopt Love Shirt inspired by Dog Days the film!

2. srpna 2018 v 15:41 | Posted by: Nicol
Premiéra filmu Dog Days s Ninou Dobrev se nám rychle blíží, už jenom pár dní (10. srpen v USA). Na svůj instagram Nina přidala tuto fotografii, na které má triko s nápisem Adopt Love, který je filmem inspirované. Triko si můžete zakoupit na Omaze a výtěžek půjde samozřejmě na dobré účely a to na organizaci Petco Foundation.

Nina Dobrev: Will Malnati and Alissa Barkarson's Wedding [July]

28. července 2018 v 15:51 | Posted by: Nicol
source > dobrev-nina-daily.blog.cz
Před pár dny se konala svatba přátel Niny, Willa Malnatiho a Alissy Barkarson, Nina tam nesměla chybět a hned se objevilo několik nádherných fotografií, nejvíce mám radost z toho, že se tam objevil i Paul Wesley, takže tu máme další společnou fotografii, které já prostě miluji, na svatbě byla i Jessica Szor, kterou můžete znát ze seriálu Gossip Girl.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Vin Diesel's Birthday in Dominican Republic [July]

27. července 2018 v 12:51 | Posted by: Nicol
source > dobrev-nina-daily.blog.cz
Vin Diesel oslavil 18. července své 51. narozeniny, což je k neuvěření, nedávno uspořádal oslavu svých narozenín, která se konala v Dominikánské republice, pozval tam i své kolegy z filmu xXx: Návrat Xandera Cage, takže tam nechyběla ani Nina a nebo třeba Ruby Rose, objevilo se několik skvělých momentek.
image host image host image host image host

Nina Dobrev returns home wearing reebok gym attire from a grueling session at the gym in LA /10.07/

14. července 2018 v 11:00 | Posted by: Nicol
Mimo fotografií z akce z 10. července s Ninou Dobrev, tu máme i candid fotografie, Nina byla vyfocena pří výstupu z auta, kdy se vrace z fitka v Los Angeles, na sobě měla outfit značky Reebook, moc se mi líbí ty legíny.
image host image host image host image host
 
 

Reklama