Nina Dobrev

Nina Dobrev: Casamigos Halloween Party in Beverly Hills /26.10/

9. listopadu 2018 v 13:19 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev i tento rok slavila Halloween ve velkém a tentokrát tu mám dva sety fotografií z halloweenských akcí, první je z 26. října, kdy se konala Casamigos Halloween párty a druhá je z 27. října a pořádala ji jako každý rok Kate Hudson a zase to bylo velké.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev Steps out with her mother for a night out in Paris, France /01.10/

4. listopadu 2018 v 22:00 | Posted by: Nicol
Před pár dny se objevily tyto fotografie s Ninou Dobrev, které jsou z 1. října, kdy byla v Paříži na Fashion Weeku, tyto nejsou z přehlídky, ale z ulice, kdy byla někde se svou maminkou.
image host image host image host image host

Nina Dobrev Tries 9 Things She's Never Done Before | Allure

31. října 2018 v 12:00 | Posted by: Nicol
Dodělávám resty, mám tu ještě jedno zapomenuté video s Ninou Dobrev, které vzniklo při propagaci filmu Dog Days pro magazín Allure, Nina zde zkouší 9 věcí, které nikdy předtím nedělala.

Nina Dobrev Stops by the Staples Center for Drake and Migos concert in Los Angeles /12.10/

29. října 2018 v 20:46 | Posted by: Nicol
Omlouvám se, že tu není tolik článků, ale já jsem na tom s časem fakt hrozně a do budoucna to nebude lepší, omlouvám se i aff, u kterých jsem nebyla od září.. budu se to snažit napravit, ale o víkendu jedu s přáteli na tvrz na oslavu a přes týden mám plno školy a práce, možná ten příští týden bude trochu volnější, uvidíme.. Nina Dobrev byla 12. října vyfocena u Staples centa, když opouštěla koncert Drakea.
image host image host image host image host

Nina Dobrev: Louis Vuitton show front row as part of the PFW in Paris, France /02.10/

21. října 2018 v 16:30 | Posted by: Nicol
Stejně jako Alicia Vikander, tak i Nina se zúčastnila módní přehlídky značky Louis Vuitton v rámci Módního týdne v Paříži. Nina na sebe zvolila bílé šaty této značky a k tomu si vzala moc hezkou černou kabelku. Šaty se mi docela i líbí, ač teda Nina měla i hezčí kousky.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev: Gallery Updates #1

15. října 2018 v 19:34 | Posted by: Nicol
Candid fotografie Niny Dobrev z období od 29. září do 2. října, kdy se nacházela v Paříži. Nejvíce se mi líbí outfit na posledním setu, ty šaty jsou nádherné.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Candids > 2018 > 30.09 - In Paris

image host image host image host image host
Candids > 2018 > 01.10 - In Paris

image host image host image host image host

Nina Dobrev: Reebok and Nina Dobrev host the Donate in Sweat NYC event /27.09/

5. října 2018 v 20:44 | Posted by: Nicol

image host image host image host image host

Nina Dobrev at 2018 pre-Emmy party hosted by Canadian Automobile Association in Los Angeles /15.09/

29. září 2018 v 20:57 | Posted by: Nicol
Jedna fotografie Niny Dobrev z 15.září, kdy se zúčastnila pre-Emmy párty, kterou pořádala Canadian Automobile Association. Akce se konala v Los Angeles, k článku přidávám i candid fotografie z 16. září, kdy se vracela z této akce domů v ranních hodinách.
image host

image host image host image host image host

Nina Dobrev: Gallery Updates #2

18. září 2018 v 12:00 | Posted by: Nicol
Další update článek s Ninou Dobrev, mám tu dvě nové fotografie z photoshootu pro Men's Health a poté i dvě fotografie zákulisí focení. Dvě naprosto nádherné fotografie pro magazín Harper's Bazaar a nakonec tři fotografie pro letošní kampaň Reebok, kterého je Nina tváří.
image host image host
image host image host
image host image host
image host image host image host
Photoshoots > 2016 > Men's Health Magazine
Photoshoots > 2016 > Men's Health Magazine (BTS)
Photoshoots > 2017 > Harper's Bazaar
Photoshoots > 2018 > Reebok campaign

Nina Dobrev: Burning Man festival in Black Rock, Nevada (August)

15. září 2018 v 11:00 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev se rozhodně poslední srpnové dny nenudila, spolu s přáteli se letos vydala na hudební festival Burning Man, který proběhl v Black Rock v Nevadě, fotografií se objevilo fakt dost, takže to už dokazuje, že si to Nina užívala, já osobně festival neznám, ale vypadá to na hodně extravagantní a hodně světelný festival.
image host image host image host image host

Nina Dobrev multitasking in the morning in Los Angeles /05.09/

10. září 2018 v 18:55 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev byla 5. září vyfocena v ulicích Los Angeles, když venčila svou fenku Maverick. Na sobě měla skvělou mikinu Reebok, kterou jsem si hned zamilovala, a celkově vypadala skvěle.
image host image host image host image host

Nina Dobrev Playing Beach Volleyball in Malibu, CA /02.09/

9. září 2018 v 13:02 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev byla 2. září vyfocena při hraní beach volejbalu s přáteli na pláži v Malibu. Nina měla na sobě krásné černé jednodilné plavky, fotky nejsou úplně nejkvalitenější, ale i tak jsou fakt zlaté a je vidět, že si to Nina užívala.
image host image host image host image host

Dog Days Cast Play NAME THE DOG & Vanessa Hudgens Talks New High School Musical Movie | MTV Movies

3. září 2018 v 20:12 | Posted by: Nicol
Nevím proč, ale celý den mi tento blog fakt blbul, pomalu mi nešly přidat ani články, teď na telefonu mi to jde, ale fotografie asi nepřidám, takže jsem tu jen s videem a snad zítra budu pokračovat, mám ještě pár videí s Ninou, které bych ráda přidala, v tomto od MTV se herci z filmu Dog Days snaží poznat slavné chlupáče z různých filmů.

Nina Dobrev Teaches You Bulgarian Slang | Vanity Fair

2. září 2018 v 12:09 | Posted by: Nicol
Mám tu rozhovor pro Vanity Fair, který vznikl během propagace filmu Dog Days, tedy není to tak úplně rozhovor, ale něco jako challenge? Nina pochází z Bulharska a snažila se zde uhodnout a naučit nás, co daná slova v této řeči znamenají.

Nina Dobrev on Her First Love and Her First Time Skipping School | Firsts | Teen Vogue

27. srpna 2018 v 14:51 | Posted by: Nicol
Mám v rozepsaných ještě pár videí s Ninou Dobrev, které vznikly během propagace filmu Dog Days, některé nebudu přidávat, ale většinu ano, protože je na nich Nina fakt zlatá a přijdou mi i vtipná, první je od magazínu Teen Vogue, kde Nina říká své poprvé, například svou první lásku.

Nina Dobrev: New campaign of Reebok (BTS)

22. srpna 2018 v 16:00 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev před pár dny fotila v New Yorku (myslím si, že tam) novou kampaň pro značku sportovního oblečení, které je tváří, ano je to Reebok, fotek se objevilo fakt hodně a Nina si focení velmi úžívala, z těch fotek srší jen pozitivní energie a dobrá nálada.
image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > New campaign of Reebok (BTS)

Nina Dobrev wears high waisted jeans to visit a friend with newly adopted puppy in West Hollywood /16.08/

20. srpna 2018 v 20:00 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev byla 16. srpna vyfocena, když šla navštívit svého kamaráda, který si adoptoval nové štěnátko v Západním Hollywoodu, Nina s sebou vzala i svou fenku Maverick, která se krásně nese v její náruči :D Nina měla na sobě jednoduchý outfit, který se mi moc líbí a je i vtipné, jak má něco v puse.
image host image host image host image host

How Vanessa Hudgens & Nina Dobrev Got Out of Speeding Tickets! – Young Hollywood Interview

20. srpna 2018 v 19:00 | Posted by: Nicol
Další rozhovor s Ninou Dobrev a tentokrát i s Vanessou Hudgens, který je pro Young Hollywood, je to jejich první společný rozhovor z propagace, tedy doufám, že mi nějaký unikl, kdyžtak mě opravte, holky zde mluví o kolezích z filmu, a i o filmu samostném.

Nina Dobrev, Vanessa Hudgens & the ‘Dog Days’ Cast Answer the Web’s Most Searched Questions | WIRED

19. srpna 2018 v 18:00 | Posted by: Nicol
Velmi zlaté video s Ninou Dobrev a ostatními herci z filmu Dog Days, jsou to otázky, na které se lidi nejvíce ptají pomocí vyhledávače Google, nebo nejvíce vyhledávané otázky, Nina odpovídá třeba na to, jak si udržuje postavu, jaká je její oblíbená barva, jestli umí zpívat a nebo jestli jsou její řasy pravé, video je moc fajn, stojí za zkouknutí.

Nina Dobrev: Cosmopolitan US (September 2018) #2

19. srpna 2018 v 15:11 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám přidávala obálku a fotografie z photoshootu ze zářijového vydání magazínu Cosmopolitan, kde byla Nina spolu s Vanessou na obálce, teď tu mám další scany z magazínu, můžete na nich vidět další fotografie z photoshootu, třeba ta, která je na úvodníku :)
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Cosmpolitan US (September 2018)

Nina Dobrev: Coveteur (BTS)

17. srpna 2018 v 15:00 | Posted by: Nicol
Nina Dobrev nafotila nový photoshoot pro módní a kosmetický portál Coveteur, nevím, kdy se dočkáme oficiálních fotografií, ale nyní tu máme několik fotek ze zákulisí tohoto focení a myslím si, že se máme sakra na co těšit, Nina vypadá nádherně.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Coveteur (BTS)

Nina Dobrev: An Exclusive Behind the Scenes Look at ‘Dog Days’

17. srpna 2018 v 9:44 | Posted by: Nicol
Během propagace filmu Dog Days se objevilo plno videí, takže novinky s Ninou trochu ustaly, tak mám čas i na přidání, nyní tu máme video z natáčení filmu, kde jsou i menší rozhovory.

Nina Dobrev at FOX's Teen Choice Awards 2018 in Los Angeles /12.08/

16. srpna 2018 v 15:56 | Posted by: Nicol
Další herečkou, která se zúčastnila předávání cen Teen Choice Awards 12. srpna v The Forum in Inglewood v Kalifornii byla Nina Dobrev, ta letos nominovaná nebyla, ale objevila se na pódiu, aby předala cenu v kategoriích Choice Summer Movie Actor a Actress, cenu získali Chris Pratt a Bryce Dallas Howard. Nina na pódiu byla s Rachel Bloom a byly moc vtipné, hlavně s triky :D Na sobě měla Nina naprosto krásné šaty, které vypadají jako kabátek, ale jsou to šaty značky Calvin Klein (díky za info Claire), moc se mi líbí její make-up, hlavně ta rtěnka ji velmi sluší!
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Miscellaneous > 2018 > 12.08 - Teen Choice Awards

Nina Dobrev: Young Hollywood /04.08/

16. srpna 2018 v 8:51 | Posted by: Nicol
Mám tu pro Vás ještě jednu fotografii ze 4. srpna, kdy Nina Dobrev spolu s Vanessou Hudgens v rámci propagace filmu Dog Days navštívila studia Young Hollywood. Holkám to moc slušelo a aspoň lépe vidíme ty její (Niny) hnědé šaty :)
image host
Appearances > 2018 > 04.08 - Young Hollywood

Nina Dobrev: Total Request Live /08.08/

14. srpna 2018 v 20:22 | Posted by: Nicol
Pokračujeme dále, ale resty s Ninou postupně mizí a snad se brzy dostanu i k jiným fotografiím. 8. srpna Nina navštíila ještě jednu show a to pro mě úplně neznámou Total Request Live, mám tu tři fotografie, moc se mi líbí její halenka.
image host image host image host
Appearances > 2018 > 08.08 - Total Request Live
 
 

Reklama