Margot Robbie

Magot Robbie: New outtakes from Elle photoshoot

Sobota v 16:18 | Posted by: Nicol
source > margotsource.net
Margot Robbie na začátku tohoto roku nafotila krásný letní photoshoot pro magazín Elle, nyní se objevilo docela dost nových fotografií, které jsou v docela ucházející kvalitě. Margot je na fotkách prostě nádherná.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Elle

Margot Robbie Leaving her gym class in Los Angeles /11.06/

Pátek v 17:04 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Margot Robbie byla 11. června vyfocena, když opouštěla tělocvičnu v Los Angeles.
image host image host image host image host

Margot Robbie: Coco Neige Photoshoot #2

Čtvrtek v 20:18 | Posted by: Nicol
source > margotsource.net
Nedávno jsem Vám přidávala fotografii z nové kampaně Margot Robbie pro novou kolekci módní značka Chanel, jedná se o jejich sportovní kolekci Coco Neige, která je vytvořena hlavně k zimním sportům, ačkoliv fotky působí pozadím docela letně, ale oblečení je zimní no. Fotografie se mi zalíbily hned na první pohled, hlavně Margot to na nich neskutečně sekne.
image host image host image host image host
Campaigns > Coco Neige (2018) > Photoshoot

Margot Robbie With her husband & dog at the beach in Los Angeles /09.06/

Středa v 16:05 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Margot Robbie a její manžel Tom Ackerley (plus ještě nějaká společná kamarádka) byla vyfocena 9. června na pláži v Los Angeles, Margot si vzala i pejska, jinak na sobě měla moc fajn outfit, který už jednou měla, ani se jí nedivím, je moc fajn.
image host image host image host image host

Margot Robbie spotted with her dog Boo Radley in Hollywood /07.06/

Úterý v 15:03 | Posted by: Nicol
Margot Robbie byla 7. června vyfocena ještě jednou a to, když šla se svým pejsek Boo Radley do parku v Hollywoodu. Bohužel se objevily jen tři fotografie, ale jsou fakt zlaté.
image host image host image host

Margot Robbie attends the first table read for ‘Once Upon A Time In Hollywood’ /07.06/

11. června 2018 v 16:35 | Posted by: Nicol
Jak jsem Vás již informovala, tak Margot Robbie se přidala k hvězdně obsazeného filmu Once Upon a Time in Hollywood od Tarantina, zahraje si roli manželky Romana Polanského Sharon Tateovou, jistě její příběh znáte a rozhodně to není nic veselého, mimo Margot si ve filmu zahraje Brad Pitt a nebo Leonardo DiCaprio, pro mě je to docela snové obsazení. 7. června se konalo první čtení scénáře, a paparazzi sledovali příchod všech herců a vše to zdokumentovali, s Margot se objevily dvě fotografie z jejího příchodu.
image host image host

Tarantinův film bude hvězdně obsazen. Robbie potvrdila svou účast

10. června 2018 v 12:42 | Posted by: Nicol
Chystaný film renomovaného režiséra Quentina Tarantina - Once Upon a Time in Hollywood - nabral další zvučnou posilu do svého hereckého obsazení. Je jí Margot Robbie, která si ve filmu zahraje manželku Romana Polanského Sharon Tateovou. O tom, že se herečka ve filmu v této roli objeví, se spekulovalo už od samého začátku, nyní to sama v rozhovoru pro Indiewire potvrdila.

Podle zákulisních informací má jít zatím o film nejvíce podobný kultovnímu Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994), což byl po Gaunerech (1992) druhý snímek Tarantina, díky němuž v Hollywoodu naplno prorazil.

Příběh se bude odehrávat koncem šedesátých let v Los Angeles. V té době ve městě řádil vraždící gang nechvalně proslulého vraha Charlese Mansona. Jeho "kolegové z branže" tehdy stáli za vraždou manželky režiséra Romana Polanského Sharon Tateové. A právě ji ztvární Margot Robbie (Vlk z Wall Street, Já, Tonya)."Vždy jsem chtěla vidět, jak (Tarantino) pracuje. Chci vidět, jak probíhá celé natáčení, jak řídí lidi kolem a jaká je u toho atmosféra. Jsem tím vším fascinována, takže to bude pro mě bláznivá zkušenost. Je to něco, o čem jsem vždy snila," rozplývala se nad svou rolí herečka v rozhovoru pro Indiewire.

Její role nicméně bude vedlejší a ve filmu moc prostoru nedostane. To však 27leté Australane nevadí: "Cítím zodpovědnost u každé postavy, kterou hraji, ať už jde o fiktivní nebo skutečnou osobu. Chci ji (Sharon Tateovou) ztvárnit správně a věrohodně a porozumět její emocionální stránce."

Silná herecká sestava

Robbie se ve filmu objeví po boku dalších hereckých es současnosti. Hlavní role dostali Leonardo DiCaprio a Brad Pitt. Oba herci už s Tarantinem v minulosti spolupracovali. DiCaprio si zahrál nemilosrdného otrokáře v Nespoutaném Djangovi, Pitt zase lovce nacistických vojáků během druhé světové války v Hanebných panchartech.

Nyní si v Once Upon a Time in Hollywood zahrají postavy Ricka Daltona (DiCaprio), vyhaslého seriálového herce, o něhož už není v byznysu velký zájem, a Cliffa Bootha (Pitt), který Daltonovi dělá kaskadérského dvojníka.

Zbytek obsazení doplní další známé tváře z předchozích Tarantinových filmů: Tim Roth (Osm hrozných, Pulp Fiction: Historky z podsvětí, Gauneři), Kurt Russell (Osm hrozných) a Michael Madsen (Osm hrozných, Kill Bill 2). Poprvé pak bude kromě Robbie s populárním filmařem spolupracovat také Burt Reynolds (Hříšné noci, Trestná lavice).

V pořadí svůj devátý film kariéry pošle Tarantino do kin příští rok v srpnu. Distribuce se ujalo studio Sony Pictures Entertainment.
tyden.cz

Margot Robbie With friends in California (May)

9. června 2018 v 15:56 | Posted by: Nicol
source > adoringmargotrobbie.com
Margot Robbie na pár dní přijeli její přátelé z Austrálie, takže s ní strávili menší dovolenou v Kalifornii, to samozřejmě nemohli nesdílet na své sociální sítě, takže tu máme hned několik fantastických fotografií.
image host image host image host image host

Margot Robbie: Terminal Official UK Trailer

8. června 2018 v 19:30 | Posted by: Nicol
Jelikož se 6. června začal promítat film Terminal ve Velké Británii, tak se objevil speciální trailer.

Margot Robbie: Stills from Terminal #2

3. června 2018 v 11:56 | Posted by: Nicol
source > vk.com/margotrobbie
Objevilo se několik nových fotografií Margot Robbie z filmu Terminal, který měl na začátku května premiéru, film má docela nízké hodnocení, nedávno, když jsem na to koukala, tak to bylo 48 %.
image host image host image host image host
Movies > Terminal (2018) > Stills

Margot Robbie: Coco Neige Photoshoot

26. května 2018 v 11:30 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Margot Robbie je od letošního března novou tváří značky Chanel, mimo toho, že se zúčastňuje jejich speciálních akcí tu máme konečně i první kampaň, jedná se o Coco Neige, což je kolekce oblečení a doplňků na hory a zimní sporty, Margot to na fotografii velmi sluší.
image host
Campaigns > Coco Neige (2018) > Photoshoot

Margot Robbie: New outtakes from Richard Mille Campaign

21. května 2018 v 14:00 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Minulý rok se Margot Robbie stala tváří značky Richard Mille, která vyrábí hodinky, jak pro dámy, tak i pány. Z této kampaně jsme znali dvě fotografie, nyní se objevily další čtyři, které jsou tak nádherné a Margot to na nich fakt sluší.
image host image host image host image host
Campaigns > Richard Mille (2017) > Photoshoot

Margot Robbie Spotted leaving a medical building in Marina del Ray, CA /16.05/

19. května 2018 v 22:00 | Posted by: Nicol
Poslední článek dnešního dne je s Margot Robbie, která byla 16. května vyfocena při odchodu ze zdravotnického zařízení v Marina del Ray v Kalifornii, velmi se mi líbí, jaké měla barevní triko.
image host image host image host image host

Margot Robbie: Nissan EV Photoshoot

16. května 2018 v 17:25 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Margot Robbie je nadále ambasadorkou automobilové značky Nissan, před pár dny se objevily dvě nové fotografie z nové kampaně Nissan EV.
image host image host
Campaigns > Nissan EV (2018) > Photoshoot

Margot Robbie at Press junket of Terminal /10.05/

13. května 2018 v 18:03 | Posted by: Nicol
source > vk.com/margotrobbie.daily
10. května se konala tisková konference k filmu Terminal s Margot Robbie v hlavní roli. Z této tiskovky se objevily dvě fotografie. Margot měla velmi fajn outfit, líbí se mi kombinace "sportovnějšího" s podpatky.
image host image host

Margot Robbie at 'Terminal' premiere in Hollywood /08.05/

12. května 2018 v 15:00 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Tak Margot Robbie se z Paříže přesunula do Los Angeles, kde 8. května proběhla v kině ArcLight v Hollywoodu proběhla premiéra filmu Terminal, kde Margot září v hlavní roli, jsem zvědavá, jak se nám promo k filmu rozjede, zda se přemístí do dalších měst. Na sobě měla velmi zajímavé šaty od Chanelu, které jsou zajímavé hlavně tím vrškem, ten se mi líbí moc a celkově jsou velmi zajímavé šaty a tmavší líčení.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Margot Robbie Arriving at Roissy Charles de Gaulle airport in Paris /06.05/

11. května 2018 v 10:59 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Margot Robbie byla 6. května vyfocena, když přicházela na letiště Charles de Gaulle v Paříži, z Paříže odlétala do Los Angeles. Margot přiletěla do LA kvůli premiéře filmu Terminal, fotografie Vám také brzy přidám. Na sobě měla moc krásný outfit, líbí se mi ta kombinace mikiny a sukně.
image host image host image host image host

Margot Robbie at Chanel Cruise 2018/2019 Collection /03.05/

7. května 2018 v 18:22 | Posted by: Nicol
source > margotsource.net
Margot Robbie přiletěla na několik dní do Paříže a to z jednoho hlavního důvodu, po Oscarech tento rok bylo oznámeno, že se Margot stala oficiální tváří značky Chanel a kvůli Chanelu byla i v Paříži, jelikož se zde 3. kvěna představovala nová kolekce Chanel Cruise. Mimo Margot byli na akci i další tváře: Kristen Stewart a nebo Lily-Rose Depp. Margot měla na sobě nádherné šaty od této značky, velmi se mi líbí a to Chanelu tolik nefandím, co mi trochu vadí je ta mašle na krku, připomíná mi to, jako kdyby byla Margot domácí mazlíček.
image host image host image host image host

Margot Robbie: Stills from Terminal

27. dubna 2018 v 21:19 | Posted by: Nicol
Margot Robbie má pěkně plný program, co se premiér v minulém a v tomto roce týče, letos nás čeká další premiéra a to filmu Terminal, jedná se o dramatický film, do galerie jsem nahrála HQ fotografie z filmu.
image host image host image host image host
Movies > Terminal (2018) > Stills
 
 

Reklama