Margot Robbie

Margot Robbie Leaving set of Once upon a Time in Hollywood /06.08/

Neděle v 12:00 | Posted by: Nicol
Objevilo se ještě pět fotografií Margot Robbie, která byla 6. srpna vyfocena při odchodu z natáčení filmu Once upon a Time in Hollywood. Margot je na fotografiích z boku, moc se mi líbí její outfit :)
image host image host image host image host

Margot Robbie spotted on the set of 'Once Upon A Time In Hollywood' in Los Angeles, California /07.08/

10. srpna 2018 v 19:17 | Posted by: Nicol
Margot Robbie byla 7. srpna vyfocena, když natáčela scénu do filmu Once Upon a Time in Hollywood, je to první set, který je přímo z natáčení, takže vidíme, jak Margot Robbie vypadá ve své roli Sharon Tate, ale včera jsem Vám již přidávala první look z filmu.
image host image host image host image host

Margot Robbie: First Look from Once Upon a Time in Hollywood

9. srpna 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
Natáčení filmu Once Upon a Time in Hollywood je v plném proudu, před pár dny se nám objevil takový první náhled, jak bude Margot vypadat jako její postava Sharon Tate, musím říct, že se mi na ní Maargot i podobá a do filmu se mi opravdu hodí.
image host
Movies > Once Upon a Time in Hollywood (2019) > First Look

Margot Robbie má novou roli

4. srpna 2018 v 17:24 | Posted by: Nicol
Portál The Hollywood Reporter nedávno zveřejnil informaci, že stanice Fox News TV skončila ve vyjednávání s herci pro svůj nový projekt.

Do tohoto projektu by se měla přidat i Margot Robbie vedle hereček Nicole Kidman a Charlize Theron, dámy by měly hrát hlavní role.

Zatím přesně nevíme, o jaký projekt se jedná, ale už teď jsem nadšená, že si tyto dámy zahrajou spolu a už se těším na více informací.

Margot Robbie: New outtakes from Alexi Lubomirski (Elle US) Photoshoot #5

3. srpna 2018 v 8:17 | Posted by: Nicol
source > margotsource.net
Doufám, že nemáte stále plné zuby photoshootu Margot Robbie pro americké vydání magazínu Elle, jelikož tu mám další set 22 nových fotografií, sice jsou zase s tagem, ale jsou zase velmi zlaté, hlavně ty, kde se Margot směje, to je pohlazení na duši, zopakuji, že autorem fotografií je Alexi Lubomirski a celkově je v galerii už přes 70 fotografií!
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Elle

Margot Robbie: Grazia France 27 July 2018

2. srpna 2018 v 10:11 | Posted by: Nicol
Dobré ráno všem, novinek mám v rozepsaných zase docela hodně, tak jich pár během dne zvřejním, začínám se dvěma scany z magazínu Grazia, který vyšel 27. července, ve scanech se píše o spolupráci Margot se Chanelem, byly tak také zveřejněny nové fotografie ze zákulisí focení, které se objevily i samostatně :)
image host image host
Magazine Scans > 2018 > Grazia France 27 July 2018

image host image host
Campaigns > Coco Neige (2018) > Behind The Scenes

Margot Robbie Goes to the gym in Los Angeles /25.07/

1. srpna 2018 v 16:12 | Posted by: Nicol
Margot Robbie byla 25. července vyfocena, když měla namířeno do fitka a já se na první pohled zamilovala do toho šátku ve vlasech, který jí neskutečně sluší a padne, měla by ho nosit častěji.
image host image host image host image host

Margot Robbie: Evening Standard

31. července 2018 v 12:39 | Posted by: Nicol
source > robbie-margot.com
Objevilo se krásné překvapení s Margot Robbie, která se stala tváří nového vydání magazínu Evening Standard spolu s novým photoshootem od autorky Ellen von Inwerth, objevily se jak scany, tak i celý photoshoot a je velmi povedený, nedokážu určit, která fotografie se mi líbí nejvíce.
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Evening Standard

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Ellen von Unwerth

Margot Robbie On the set of Once Upon a Time in Hollywood /25.07/

31. července 2018 v 10:51 | Posted by: Nicol
Další fotografie Margot Robbie z natáčení filmu Once Upon a Time in Hollywood, tentokrát ji paparazzi vyfotili 25. července. Snímek mapuje tragický osud Sharon Tate, film bude mít premiéru 9. srpna 2019 na 50. výročí jejího úmrtí.
image host image host image host image host

Margot Robbie Spotted visiting the set of 'Once Upon a Time in Hollywood' in Los Angeles /24.07/

30. července 2018 v 19:32 | Posted by: Nicol
Margot Robbie se vrátila domů z dovolené na Costa Rice a hned 24. července ji vyfotili paparazzi, když mířila na natáčení jejího nového projektu Once Upon a Time in Hollywood, o filmu jsem Vám již psala, jedná se o film, který mapuje tragický osud Sharon Tate, film bude mít premiéru 9. srpna 2019 na 50. výročí jejího úmrtí.
image host image host image host image host

Margot Robbie: Chanel 'Coco Neige' Photoshoot at Gabrielle Chanel's apartment

29. července 2018 v 19:34 | Posted by: Nicol
Margot Robbie je od letošního roku novou tváří módního domu Chanel, nyní se objevil další photoshoot pro tuto značku, který byl nafocen v domě zakladatelky, Gabrielle Chanel. Fotografie jsou jenom čtyři, ale jsou velmi zlaté.
image host image host image host image host

Margot Robbie: New outtakes from Alexi Lubomirski (Elle US) Photoshoot #4

29. července 2018 v 14:09 | Posted by: Nicol
source > margotdaily.org
Je to neuvěřitelné, ale jsem tu zase s článkem, který odkazuje na nové fotografie Margot Robbie pro magazín Elle, pro který fotila minulý rok, ale fotografie se objevily letos na začátku roku, takže je to letošní shoot, autorem fotografií je Alexi Lubomirski, což je jeden z mých nejoblíbenějších fotografů a tyto fotografie jsou toho jasným důkazem. Tentokrát se objevily tyto čtyři fotografie, které jsou BOŽÍ!
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Elle

Margot Robbie Had a Dialect Coach on Neighbours Because Her Accent Was Too Strong! | This Morning

28. července 2018 v 9:41 | Posted by: Nicol
Mám tu pro Vás ještě jeden zlatý rozhovor s Margot Robbie, který je pro This Morning, rozhovor se objevil, když se propagoval film Terminal v Británii. Nechci Vám říkat o čem to je, ale podle názvu poznáte, že jedním z témat bylo, že měla Margot koučku na dialekt.

Margot Robbie - and Tom Ackerley grab some refreshments while on a trip to Costa Rica with friends /21.07/

25. července 2018 v 16:00 | Posted by: Nicol
Článek je přednastaven, omlouvám se, že neobíhám affiliates, ale v těch vedrech jsem u bazénu a jsem tu jen večer, abych články přednastavila a pak padnu únavou, až ty vedra poleví, tak se to zlepší.
Margot Robbie si stále užívá volna na dovolené na Costa Rice, kde je se svým manželem Tomem a s přáteli. 21.června ji paparazzi vyfotili, když si byli koupit nějaké potraviny.

image host image host image host image host

Margot Robbie - and her husband were spotted catching some waves off the coast of Costa Rica during their romantic summer vacation /20.07/

24. července 2018 v 18:00 | Posted by: Nicol
Další fotografie Margot Robbie z její dovolené na Costa Rice, tyto fotografie jsou z 20. července, kdy byla spolu s manželem Tomem na pláži a poté i v moři a surfovali, objevily se skvělé momentky, také se mi neskutečně líbí její květinové kraťasy.
image host image host image host image host

Margot Robbie Wearing a swimsuit in Costa Rica /18.07/

23. července 2018 v 19:00 | Posted by: Nicol
I Margot Robbie se rozhodla, že si dopřeje trochu toho vitamínu D a odjela relaxovat na Costa Ricu spolu svým manželem a přáteli, mám tu fotografie z 18. července z moře, Margot měla moc hezké černé plavky, jsou úlně jednoduché a to se mi na nich líbí snad nejvíce, ta jednoduchost.
image host image host image host image host

MARY QUEEN OF SCOTS - Official Trailer [HD] - In Theaters December

21. července 2018 v 20:20 | Posted by: Nicol
Mimo plakátu a první fotografie z filmu Mary Queen of Scots tu máme i oficiální trailer k filmu, který vypadá naprosto senzačně. Už teď se těším na únor, kdy nás premiéra filmu čeká.

Margot Robbie: New Poster and Still from Mary Queen of Scots

19. července 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
source > margotdaily.org, csfd.cz
Konečně jsem se dostala k tomuto článku a to mě ještě čeká na přidání trailer, ale snad zítra se k tomu také dostanu. Margot Robbie se objevila ve filmu Mary Queen of Scots, kde si zahraje roli Queen Elizabeth I (Alžběta I). Objevil se první plakát a první fotografie z filmu.

Skotska královna Mary (Camille Rutherford) tráví dětství ve Francii, protože se očekává, že se stane i vládkyní Francie. Její budoucí manžel však umírá a mladá vdova se vrací do Skotska, které je zdevastované válkou s Angličany. Jižním sousedem horalů vládne Alžběta, která v Mary zpočátku vidí blízkou přítelkyni, před kterou si může otevřít duši. Mary se opět vydává a porodí potomka dynastie. Z lorda Darnleyho (Aneurin Barnard), jejího druhého manžela, se vyklube slaboch, a proto není divu, že svou životní lásku najde mladá královna jinde - v náruči hraběte z Bothwell (Sean Biggerstaff). Touha být s ním povede Mary k tomu, že Darnleyho zavraždí a vydá se za Bothwella. Skotská šlechta je z tohoto skutku motivovaného slepou vášní zděšená a lid ji v její snaze svrhnout Mary z trůnu podpoří. Pokud chce zabránit krvavé bitvě, musí se Mary své lásky vzdát. V zoufalství poprosí o pomoc Alžbětu, na co ji ta nechá uvěznit. Po téměř dvou desetiletích strávených ve zlaté kleci začne rýsovat naději na vysvobození, ať je jakkoli nejistá ...
image host image host
Movies > Mary Queen of Scots > Posters
Movies > Mary Queen of Scots > Stills

Margot Robbie: New outtake from Vogue Australia

14. července 2018 v 13:00 | Posted by: Nicol
source > margotdaily.org
Fotograf Lachlan Bailey na své sociální síti zveřejnil jednu novou fotografii Margot Robbie z photoshootu z prosincového vydání magazínu Vogue Australia z minulého roku, pokud Vám photoshoot unikl a nebo se na něj jen chcete podívat, tak jsem ho nahrála do galerie celý.
image host
Photoshoots > 2017 > Vogue Australia

Margot Robbie Attends the UK special screening of 'Terminal' at Prince Charles Cinema in London, UK /05.07/

8. července 2018 v 19:41 | Posted by: Nicol
Margot Robbie se 5. července zúčastnila speciálního promítání filmu Terminal, které proběhlo v kině Prince Charles v Londýně. Na promítání byli i ostatní herci z filmu Simon Pegg, Max Irons, Dexter Fletcher, Nick Moran a taé scénárista a režisér v jednom Vaughn Stein. Margot měla na sobě černé krajkové šaty, které se mi velmi líbí, líbí se mi také její jemné líčení.
image host image host image host image host

Margot Robbie looking casual as she grabs a bite to eat at Bluestone Lane cafe in Los Angeles /28.06/

1. července 2018 v 16:06 | Posted by: Nicol
Margot Robbie byla 28. června vyfocena, když si zašla pro něco dobrého k snědku v kavárně Bluestone Lane v Los Angeles. Margot měla na sobě sportovnější outfit a na zádech baťůžek, byla velmi krásná.
image host image host image host image host

Margot Robbie seen with a band-aid on her neck as she leaves the gym in Los Angeles /27.06/

30. června 2018 v 20:00 | Posted by: Nicol
Margot Robbie byla 27. června vyfocena, když opouštěla fitko v Los Angeles, moc se mi líbí to její triko, na kterém má triko s nápisem Love to all.
image host image host image host image host

Margot Robbie: New outtakes from Alexi Lubomirski (Elle US) Photoshoot #3

27. června 2018 v 19:52 | Posted by: Nicol
source > margotdaily.org
Mám radost, že se pořád objevují fotografie Margot Robbie pro americké vydání magazínu Elle, pro který nafotila letos na začátku roku, je to již 3 várka nových fotografií, autorem je Alexi Lubomirski.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Elle

Margot Robbie is spotted out for a walk with husband Tom Ackerley and their dog in Los Angeles /24.06/

26. června 2018 v 19:31 | Posted by: Nicol
Jak jsem slíbila, tak přidávám i fotografie s Margot Robbie, která si v neděli užívala den se svým manželem a pejskem, paparazzi je zachytili na procházce v uliích Los Angeles. Margot měla na sobě jednoduché černé šaty, líbí se mi, jak k nim zvolila ten klobouk, to je fajn :)
image host image host image host image host

Margot Robbie out in Beverly Hills /21.06/

23. června 2018 v 17:18 | Posted by: Nicol
Margot Robbie byla 21. června vyfocena v ulicích Beverly Hills, nevím, kam měla namířeno a nebo odkud šla, ale byla velmi elegantně oblečená.
image host image host image host image host
 
 

Reklama