Leighton Meester

Leighton Meester at 2018 American Music Awards at Microsoft Theater in LA /09.10/

30. října 2018 v 16:00 | Posted by: Nicol
Leighton Meester se 9. října zúčastnila předávání cen American Music Awards, které se konaly v Microsoft Theater v Los Angeles. Na sobě měla černobílé šaty značky Sonia Rykiel, lodičky Gianvito Rossi a šperky Messika. Ty šaty se mi moc líbí, líbí se mi i ta rudá rtěnka.
image host image host image host image host

Leighton Meester visiting the BUILD Series in New York /25.09/

26. října 2018 v 14:00 | Posted by: Nicol
Při propagaci seriálu Single Parents se Leighton Meester 25. září objevila i v pořadu Build Series v New Yorku a také navštívila studia rádia Sirius XM, na sobě měla ty nádherné květinové šaty. Objevil se i jeden portrét, který vznikl právě ve studiích Build Series.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 25.09 - visits SiriusXM Studios

image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > AOL Build Series portrait

Leighton Meester visits Good Morning America in New York /25.09/

22. října 2018 v 20:52 | Posted by: Nicol
Leighton Meester se 25. září zastavila ve studiích show Good Morning America v New Yorku, aby zde zpropagovala seriál Single Parents. Moc se mi líbí její šaty, já puntíky miluji.
image host image host image host image host

Leighton Meester: Kurt Iswarienko

20. září 2018 v 13:00 | Posted by: Nicol
I Leighton Meester nafotila nový photoshoot a to s fotografem Kurtem Iswarienkem, objevilo se bohužel jen pět fotografií, ale jsou velmi povedé, mají i takový zvláštní efekt. Snad se jich objeví i více, ale jsem ráda, že po delší době máme něco s Lei.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Kurt Iswarienko

Leighton Meester: Benjo Arvas Portraits

22. srpna 2018 v 15:00 | Posted by: Nicol
Po akci Disney ABC Television TCA Summer Press Tour, která se konala 7. srpna, Leighton Meester s ostatními kolegy ze seriálu Single Parents nafotila tyto úžasné portréty, autorem fotografií je Benjo Arvas a ty fotky jsou boží, hlavně ty, kde se Leighton usmívá.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Benjo Arvas Portraits

Leighton Meester: Single Parents Promotional posters

18. srpna 2018 v 19:42 | Posted by: Nicol
Dva promo plakáty k novému seriálu Leighton Meester, Single Parents, já jen doufám, že tento seriál bude úspěšnější, jak Making History a dočkáme se více, jak jedné řady, premiéra je 26. září na stanici ABC.
image host image host
Series > Single Parents (2018) > Promotional posters

Leighton Meester attends the Disney ABC Television TCA Summer Press Tour at The Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills, California /07.08/

13. srpna 2018 v 14:12 | Posted by: Nicol
Moje oblíbené fotografie, Leighton Meester se 7. srpna zúčastnila Disney ABC Television TCA Summer Press Tour, která se konala v hotelu The Beverly Hilton v Beverly Hills, Leighton se totiž bude objevovat v seriálu Single Parents, který je práve od stanice ABC a premiéra je 26. září, což se blíží a Leighton podle mě bude v následujících týdnech více vidět, doufám v tom. Objevilo se hned několik velmi zlatých fotografií, Lei to moc slušelo, líbí se mi na ní ta výraznější rtěnka.
image host image host image host image host

Leighton Meester: Single Parents Promotional photos #2

7. srpna 2018 v 19:37 | Posted by: Nicol
Ačkoliv přesné datum premirového dílu seriálu Single Parents neznáme, tak se nám sem tam něco objeví, dnes tu mám tři nové promo fotografie s Leighton, tedy její postavou a jejím seriálovým synem, v galerii jsou ještě tři společné promo fotografie, které se objevily už dříve. Tak jsem našla informaci, že prvního dílu bychom se měli dočkat 26. září na stanici ABC, což není za tak dlouho, takže jupí!
image host image host image host .
Series > Single Parents (2018) > Promotional Photos

Leighton Meester: Families Belong Together March

6. července 2018 v 20:05 | Posted by: Nicol
Leighton Meester se 30. června zúčastnila pochodu s názvem Families Belong Together, jednalo o pochod proti krokům prezidenta Trumpa, který provádí takovou zvláštní imigrační politiku, kdy odděluje děti od rodičů. Spolu s Leighton se pochodu zúčastnili další kolegové ze seriálu Single Parents.
image host image host image host image host

Leighton je zpět bruneta!

28. června 2018 v 21:25 | Posted by: Nicol
Tak Leighton se oficiálně vrátila k hnědé barvě, potom, co se v dubnu zase vrátila ke své přírodnější barvě, tedy až tak platinová nebyla, ale stejně to byla příjemná změna ji vidět ve světlých vlasech, tak se před pár dny vrátila k hnědé, hlavním důvodem je, že bude pokračovat v natáčení seriálu Single Parents.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram Photos

Leighton Meester: Davida Williams

12. června 2018 v 18:18 | Posted by: Nicol
Nedávno jsem Vám přidávala fotografie ze zákulisí focení nového photoshootu Leighton Meester, který nafotila její nejlepší kamarádka Davida Williams a nyní tu máme oficiální fotografie, které jsou nádherné, jsou jednoduché, ale v tom je to jejich kouzlo.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Davida Williams

Leighton Meester: Personal photos #2

12. června 2018 v 10:00 | Posted by: Nicol
Osobní fotografie Leighton Meester z období od 10. května 2018 do 20. května 2018.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram Photos

Leighton Meester začala pracovat na novém albu

8. června 2018 v 19:49 | Posted by: Nicol
Kdo jste fanouškem hudby Leighton, tak tu mám dobrou zprávu, jelikož se objevila fotografie, na které je producent Leighton, Jeffrey Trott, který tím i potvrdil, že se již pracuje na jejím druhém albu. Jsem zvědavá, zda se ponese ve stejném duchu jako to první a nebo to bude úplně jiný žánr.

Watch ABC's Single Parents Trailer

4. června 2018 v 20:42 | Posted by: Nicol
Mimo prvních fotografií z pilotního dílu seriálu Single Parents se objevil i první oficiální trailer.

Leighton Meester: Single Parents 1x01 Pilot Stills

31. května 2018 v 21:20 | Posted by: Nicol
source > vk.com/amazingleighton
Začínají se nám objevovat informace k novému seriálu Leighton Meester a to Single Parents, no moc informací nemáme, tedy, co se týče premiéry, co víme, tak seriál se bude vysílat na stanici ABC, Lei bude hrát hlavní postavu Angie.
image host image host image host
Series > Single Parents (2018) > 01x01 Pilot

Leighton Meester: Unknown BTS

19. května 2018 v 16:00 | Posted by: Nicol
source > vk.com/amazingleighton
Je to pár dní, co se objevily tyto fotografie ze zákulisí focení nového photoshootu Leighton Meester, Leighton tento photoshoot fotila se svou nejlepší kamarádkou Davidou Jones. Velmi se těším na výsledek a doufám, že se brzy dočkáme.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Unknown BTS

Leighton Meester at 2018 Disney, ABC, Freeform Upfront at Tavern On The Green in New York City /15.05/

18. května 2018 v 21:59 | Posted by: Nicol
Na nové fotografie s Leighton Meester jsme nemuseli dlouho čekat. 15. května se spolu se svými kolegy z nově připravovaného seriálu stanice ABC (teď Freeform) zúčastnila ABC Upfronts. Spolu s Leighton se zúčastnili akce i Taran Killam, Brad Garrett, Kimrie Lewis a Jake Choi. Leighton měla na sobě naprosto krásné a romantické šaty, a velmi jí to slušelo. Na akci byl i vypuštěn trailer, který Vám brzy dodám.
image host image host image host image host

Leighton Meester: Personal photos #1

10. května 2018 v 16:51 | Posted by: Nicol
source > vk.com/amazingleighton
Přidávám nějaké osobní fotografie s Leighton Meester z jejích sociálním sítí a sítí jejích přátel. Nejvíce se mi líbí ta fotografie, co mám na úvodníku, kde byla Lei na snídani s její kamarádkou Davidou.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram Photos

Leighton Meester: Single Parents On Set

3. května 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
source > vk.com/amazingleighton
Leighton Meester v posledních několika týdnech natáčela nový film s názvem Single Parents, během natáčení se na sociálních sítích objevilo několik fotografií, které to trochu mapují, už podle fotek je vidět, že si parta sedla a na natáčení se bavila, ta první fotka je z rozlučkové večeře. Premiéra filmu není stanovena, zatím se doufá, že konec roku 2018, ale já si tím nejsem jistá a myslím si, že se přesune až na 2019.
image host image host image host image host
Movies > Single Parents (2018) > On Set

Leighton Meester at Zimmer Children's Museum's 3rd Annual We All Play Fundraiser in Santa Monica /28.04/

1. května 2018 v 17:51 | Posted by: Nicol
source > vk.com/amazingleighton
Leighton Meester se 28. dubna zúčastnila 3. ročníku každoročně konané akce od Zimmer Children Museum, jednalo se o akci We All Play Funraiser v Santa Monice. Pořád nemůžu uvěřit, že je Leighton blondýna, ale neskutečně jí to sluší, vypadá zase úplně jinak, jako bruneta se mi líbí asi více, ale blond je také super. Na akci měla šaty značky Zimmermann a lodičky Brian Atwood.
image host image host image host image host
 
 

Reklama