Emmy Rossum

Emmy Rossum: Gallery Updates #1

26. října 2018 v 13:00 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 29. září vyfocena spolu s manželem Samem, když šli na snídani do Le Pain Quotidien v Beverly Hills a poté 7. října na nákupech na farmářských trzích v Beverly Hills.
image host image host image host image host

Emmy Rossum at "Homecoming" premiere during the Toronto International Film Festival in Toronto, Canada /07.09/

13. září 2018 v 17:37 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum a její manžel Sam se také podívali na Filmový festival v Torontu, oba se 7. září zúčastnili premiéry seriálu Homecoming, ve kterém hraje Julia Roberts v hlavní roli. Na sobě měla černé šaty, které se mi řešením vršku.
image host image host image host image host

Emmy Rossum odchází ze seriálu Shameless

1. září 2018 v 17:39 | Posted by: Nicol
Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Svůj odchod ze seriálu Emmy včera oznámila v otevřeném dopise na Facebooku:

Je těžké vyjádřit to slovy. Ale pokusím se.
Tato práce je věčné dobrodružství plné cestování a příležitostí k vyprávění příběhů. Jako herec obvykle jednou za pár měsíců cestujete na nové místo, začínáte nové projekty, vytváříte novou postavu, zvykáte si na nové tempo, učíte se nové vtípky, nacházíte nové přátele.
Dokud se v mém životě před 8 lety neobjevilo Shameless, vedla jsem tento báječný, pomíjivý život herce. A nikdy jsem si neuvědomila, jak jsem ve skutečnosti tíhla po této kontinuitě, kterou mi seriál dal. Kterou dal nám všem účinkujícím. Sezónu po sezóně mě ohromuje, že se vracíme jako stejná parta. A to nejen proto, že je to skvěle napsaný a propracovaný seriál. Je to tím, že je mezi námi skutečné přátelství.
Víte, v reálném životě jsem, na rozdíl od Fiony, jedináček. Nikdy jsem neměla velkou rodinu. Uvelebit se v té komplikované lásce Gallagherovic rodiny byl vždycky můj sen. Ale i mimo natáčení to bylo skutečné. Sledovali jsme ty děti, jak se z nich stávají silní, talentovaní, nezávislí lidé, kterými jsou dnes. Emmu jsem naučila holit si nohy. Byla jsem u toho, když se Ethan učil řídit. Shanola, Jeremy, Joan a Bill loni tančili na mé svatbě. Náš neohrožený vůdce, John Wells, mě a Sama držel vděčně na židlích při "hoře". Židovské svátky jsem strávila v synagoze s Davidem Nevinsem a jeho báječnou ženou a dětmi. Jsou vážně jako moje rodina.
Tento druh stability, tato rodina, mě podporovala a dávala mi pocit bezpečí natolik, abych se mohla kreativně rozvíjet. To, jak mě John Wells jako herečku vedl, a hlavně od nedávné doby z celého srdce podporoval jako režisérku a scenáristku, pro mě bylo ctí a velkou poctou.
Natočili jsme přes 100 hodin televizního času. To není malý počin. Vyšla nová studie, která tvrdí, že trvá 100 hodin, než se s někým skamarádíte. Gallagherovi byli v diváckých obyvácích po 100 hodin. Dávalo by to tedy smysl. Cítíme, že jste s námi, s těmito postavami, spojeni. Když na letišti, v restauraci, na ulici lidé zvolají: "Ahoj Fiono", "Panebože, to je Lip" nebo "Běž do háje, Franku!"… je to dobrý pocit.
Příležitost hrát Fionu byl dar. Je málo postav - ženských nebo mužských - které jsou stejně propracované a energické. Fiona je lvice - divoká, nedokonalá a sexuálně emancipovaná. Je pošramocená, zranitelná, ale nikdy se nevzdává. Žije v hospodářské krizi, ale odmítá mít krizi sama se sebou. Je vynalézavá. Oddaná. Statečná. Od chvíle, kdy jsem si přečetla scénář k pilotnímu dílu, jsem věděla, že tohle bude něco jiného, něco jedinečného. Neúnavně jsem se připravovala na casting se svým trenérem, Terry Knickerbockerem. Na schůzku jsem šla v dešti, takže jsem vypadala neupraveně. Během třetího castingu, když jsem roli dostala, jsem skákala radostí a nemohla tomu uvěřit. Posledních osm let bylo jednoduše nejlepším obdobím mého života.
Malcolm Gladwell říká, že to chce deset tisíc hodin, abyste v něčem byli skutečně dobří. Abyste byli prvotřídní. No, dle mého výpočtu - 100 epizod, 7 dní na epizodu (plus týdny v Chicagu), 12 hodin denně - jsme téměř na deseti tisících hodinách. Takže hádám, že jsme v tom konečně dobří. Mohu s jistotou říct, že tito herci a štáb, po jejichž boku mi bylo ctí pracovat, jsou prvotřídní. Jsem pyšná a vděčná.
Vím, že prozatím budete pokračovat beze mě. Gallagheři mají pořád, co vyprávět. Vždycky budu své rodině fandit. Neberte to tak, že jsem pryč, berte to tak, že se stěhuji o ulici dál.

Ačkoli se dá říct, že Fiona je hlavní a důležitou rolí v seriálu, jedenatřicetiletá herečka v něm vidí navzdory své nepřítomnosti stále velký potenciál. Jen pár hodin po vydání příspěvku prozradila Entertainment Weekly, že ""seriál by podle mě mohl pokračovat donekonečna, protože Gallagherovi jsou rodina, která se vyvíjí, děti rostou a mají své vlastní dějové linky, rozvětvují se a jsou komplexní. Myslím, že se z toho dá vytěžit ještě spousta. V televizi je málo seriálů, které ukazují, jak může být v dnešní době život v Americe těžký. Je tolik zombie a upírských seriálů, které jistým způsobem utíkají před skutečností, nebo jsou o bohatých lidech."
Hereččin odchod ze seriálu pro Variety potvrdil programový ředitel stanice Showtime, Gary Levine: "Byli jsme smutní, když nám Emmy oznámila, že nadcházející devátá řada Shameless bude její poslední. […] Fiona Gallagherová bude vždycky jednou z neikoničtějších postav Showtime a Emmy patří náš potlesk, že tuto postavu oživila tak přirozeným, dojemným a neohroženým výkonem. Za všechny v Showtime a miliony fanoušků ti Emmy děkujeme."

edna.cz

Emmy Rossum at The Los Angeles Mission's End Of Summer Art And Education Fair /11.08/

26. srpna 2018 v 21:03 | Posted by: Nicol
source > emmy-rossum.com
Emmy Rossum se 11. srpna zúčastnila akce The Los Angeles Mission's End Of Summer Art And Education Fair v Los Angeles, co jsem pochopila, tak akce má cíl edukovat hlavně mladší lidi o správném stravování.
image host image host image host image host

Emmy Rossum Leaving Madeo after having dinner with Sam Esmail in Beverly Hills, CA /14.08/

20. srpna 2018 v 15:00 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla po delší době vyfocena ve společnosti svého manžela Sama a to 14. srpna, když spolu opouštěli restauraci Madeo, kde byli spolu na večeři, Emmy měla moc hezký outfit, velmi se mi líbí její top a líčení.
image host image host image host image host

Emmy Rossum: ‘Shameless’ Trailer: Showtime’s Gallaghers Are Back In Force For Season 9

6. srpna 2018 v 17:27 | Posted by: Nicol
Tak, objevil se první oficiální plakát propagující 9. sérii seriálu Shameless, ve kterém hraje i Emmy Rossum, k plakátu se objevil i první trailer na 9. sérii a s tím i info, že se na ni můžeme těšit už 9. září 2018! Plakát se objevil i bez nápisů a trochu z jiných pohledů, ale fotka je tam ta samá a je boží! Kdo se těší? Jááááá
image host image host image host image host
TV Series > Shameless > Season 9 > Promotional posters

Emmy Rossum - On the set of 'Shameless' in Los Angeles

26. července 2018 v 20:22 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla vyfocena 21. července na natáčení další řady seriálu Shameless, nemůžu se dočkat, ten seriál mě strašně baví!
image host image host image host image host

Emmy Rossum attends the 4th Annual Sports Humanitarian Awards at The Novo by Microsoft in Los Angeles, California /17.07/

22. července 2018 v 16:00 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum se 17. července zúčastnila 4. ročníku předávání cen Sport Humanitarian Awards, předávání se konalo v The Novo by Microsoft v Los Angeles. Na sobě měla Emmy moc hezké kostkované šaty, také se mi líbí její make-up, hlavně oční linka, která ladí s barvou šatů.
image host image host image host image host

Emmy Rossum at Violet Grey Party in LA /11.07/

16. července 2018 v 16:10 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum se 17. července zúčastnila Violet Grey Party v Los Angeles. Emmy měla krásné červené šaty, které na sobě mají vzor kočkovitých šelem, je to zajímavý vzor, ale líbí se mi. K šatům zvolila tmavé kouřové líčení.
image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 11.07 - Violet Grey Party in LA

Emmy Rossum enjoys her morning shopping at the Farmer's Market in Beverly Hills, California /08.07/

13. července 2018 v 14:11 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 8. července vyfocena, když nakupovala na farmářských trzích v Beverly Hills. Emmy měla krásné šaty a moc se mi líbí ten klobouk na ty trhy se to hezky hodí.
image host image host image host image host

Emmy Rossum at Arclight Cinemas in Hollywood /07.07/

12. července 2018 v 7:50 | Posted by: Nicol
Dobré ráno všem, dnes začínáme s článkem s Emmy Rossum, která byla 7. července vyfocena ve společnosti svých přátel a hlavně svého manžela Sama před kinem Arclight, ve stejný den byla u kina vyfocena i Dakota Johnson a o den později Elizabeth Olsen, takže se holky hezky skoro potkávají :) Moc se mi líbí ty šaty, co měla Emmy na sobě, celkově ji to moc slušelo.
image host image host image host image host

Emmy Rossum - and Sam Esmail are spotted heading out for a dinner date in Los Angeles, California /02.07/

6. července 2018 v 10:17 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla po měsíci zase spatřena paparazzi, tentokrát ji 2. července vyfotili ve společnosti jejího manžela, když šli spolu na večeři v Los Angeles. Emmy měla zase jednoduchý, ale za mě perfektní outfit.
image host image host image host image host

Emmy Rossum at Shameless 100th episode celebration in Los Angeles /09.06/

13. června 2018 v 20:56 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum se 9. června zúčastnila speciální párty na oslavu 100. epizodu seriálu Shameless. Akce se konala v DREAM Hollywood. Mimo Emmy se na akci objevili: Ethan Cutkosky, Shanola Hampton, Jeremy Allen White, Steve Howey, Emma Kenney, Cameron Monaghan, Justin Chatwin, Pej Vahdat, Rebecca Metz, Chloe Webb, a Scott Michael Campbell. Na akci se objevil i její manžel Sam Esmail. Na sobě měla nádherné rudé šaty Paule Ka, lodičky Chloe Gosselin. K šatům i zvolila výraznou rtěnku. Byla nádherná.
image host image host image host image host

Emmy Rossum - gets a present from her friend in Beverly Hills, California /07.06/

12. června 2018 v 17:05 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 7. června vydocena v Beverly Hills, kde vystupovala y auta a následně nějak zamířila se svou kamarádkou , u auta dostává ještě nějaký dárek, což netuším, co je, ale je to určitě moc hezké.
image host image host image host image host

Emmy Rossum lands at LAX with husband Sam Esmail /29.05/

6. června 2018 v 17:56 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 29. května vyfocena, když přicházela na letišti LAX v Los Angeles, společnost jí dělal její manžel Sam Esmail. Emmy měla na sobě fajn outfit, velmi se mi líbí ta bundička.
image host image host image host image host

Emmy Rossum at Showtime Emmy FYC screening of Shameless at the Linwood Dunn Theatre, Hollywood /24.05/

5. června 2018 v 16:59 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum se 24. května spolu s dalšími kolegy ze seriálu Shameless - William H. Macy, Sammi Hanratty, Ruby Modine,a tvůrce seriálu John Wells. Jednalo se o speciální promítání seriálu Shameless, akce se konala v divadle Linwood Dunn v Hollywoodu, Emmy měla na sobě šaty Jonathan Cohen
image host image host image host image host

Emmy Rossum on her way out of SoulCycle Gym in Brentwood /23.05/

30. května 2018 v 13:15 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 23. května vyfocena, když mířila do fitka SoulCycle v Brentwoodu.
image host image host image host image host

Emmy Rossum Gets ready for an early morning gym session in Los Angeles, CA /19.05/

26. května 2018 v 14:37 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 19. května vyfocena, když mířila do fitka v ranních hodních v Los Angeles, Emmy měla na sobě samozřejmě sportovní outfit, který ji i tak sluší, jí sluší všechno :)
image host image host image host image host

Emmy Rossum is spotted out shopping in West Hollywood /17.05/

20. května 2018 v 18:26 | Posted by: Nicol
Další candid fotografie s Emmy Rossum, s tou je jistota pravidelné dávky novinek a to mám radost, ikdyž novinek mám stále dost na přidání, ale ten frmol může kdykoliv ustat. Zrovna, když tento článek píšu, tak se objevily další fotografie ze včerejšího dne. No, ale k těmto, fotografie jsou ze 17. května, kdy byla vyfocena při nákupech v Západním Hollywoodu, tentokrát měla skoro celý džínový outfit.
image host image host image host image host

Emmy Rossum Makes a coffee stop and does some shopping on Melrose Place in West Hollywood, CA /15.05/

19. května 2018 v 20:00 | Posted by: Nicol
Usměvavá Emmy Rossum byla vyfocena 15. května, když se stavila do kavárny pro kávu a následně mířila na nákupy do Melrose Place v Západním Hollywoodu.
image host image host image host image host

Emmy Rossum running errands in Beverly Hills, CA /11.05/

17. května 2018 v 20:15 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla 11. května vyfocena, když si vyřizovala nějaké pochůzky po Beverly Hills. Emmy měla na sobě zase perfektní outfit, velmi se mi líbí to její černé triko.

image host image host image host image host

Emmy Rossum seen at LAX International Airport in Los Angeles, CA /08.05/

16. května 2018 v 19:34 | Posted by: Nicol
Emmy Rossum byla v úterý 8. května vyfocena na mezinárodním letišti LAX v Los Angeles, kam měla namířeno netuším, ale osobně si myslím, že byla na otočku v New Yorku, protože na dalších candid fotkách, co Vám brzy přidám je již v Beverly Hills a nebo přiletěla z New Yorku zpět do LA. Velmi se mi líbí outfit, hlavně ten kabátek.
image host image host image host image host

Emmy Rossum In Hollywood /02.05/

7. května 2018 v 21:11 | Posted by: Nicol
source > vk.com/emrossumdaily
Další candid fotografie s Emmy Rossum, musím říct, že s ní se fotografie objevují docela často a jsem za to ráda, Emmy jsem začala sledovat díky susan a pamatuji si, že jsem se díky ní stala závislá na seriálu Shameless a Emmy mi tak přirostla k srdci, že to není možné :D Jsem nakonec ráda, že jsem si ji sem přidala a zkusila to, protože mě to dost baví. Tyto fotografie jsou z 2. května, kdy byla Em vyfocena v Hollywoodu, ty její kudrnaté vlasy jsou boží!
image host image host image host image host
Candids > 2018 > 02.05 - In Hollywood

Emmy Rossum Arriving to dinner at Zinque in West Hollywood /30.04/

6. května 2018 v 11:14 | Posted by: Nicol
source > vk.com/emrossumdaily
Emmy Rossum byla 30. dubna vyfocena, když přicházela na večeři do restaurace Zinque v Západním Hollywoody, Emmy na sobě měla slavnostnější outfit a to nádherné vínové šaty, koženkové sako, černé lodičky a psaníčko, vypadala naprosto nádherně.
image host image host image host image host

Emmy Rossum and Sam go out to dinner in Beverly Hills /29.04/

4. května 2018 v 20:44 | Posted by: Nicol
source > vk.com/emrossumdaily
Emmy Rossum byla 29. dubna vyfocena, když byla v Beverly Hills se svým manželem Samem na večeři, Emmy vypadala zase perfektně, měla krásný outfit.
image host image host image host image host.
 
 

Reklama