Emma Watson

Emma Watson: Gallery Updates #1

31. října 2018 v 20:00 | Posted by: Nicol
S Emmou Watson dlouho nic není a teď tu mám hned tři sety candid fotografií. Mám tu ještě fotografie ze 7. října, kdy mimo natáčení filmu Little Women byla vyfocena při nákupech v Bostonu. A poté dva sety ze 13. října, kdy si Emma užívala dovolenou v Cabo San Lucas a nebyla tam sama, ale s podnikatelem Brendanem Wallacem, takže to vypadá, no stoprocentě už s Chordem není, což mě mrzí, ale tak ať je Emma šťastná.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host
Candids > 2018 > 13.10 - In Cabo San Lucas

Emma Watson on Set of "Little Women" in Boston, Massachusetts /07.10/

27. října 2018 v 10:00 | Posted by: Nicol
Emma Watson začala natáčet nový film a já mám takovou radost, protože poslední film byla Kráska a zvíře a ta se natáčela už před takovou dobou. Film nese název Little Women, natáčí se v Bostonu, režisérkou byla Greta Gerwig a ve filmu by si měla zahrát třeba Saoirse Ronan nebo Meryl Streep, což je naprosto skvělé. Tyto fotografie jsou ze 7. října.
image host image host image host image host

Emma met with Rupi Kaur

5. září 2018 v 18:21 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Momentálně je knížkou, kterou Emma vybrala ke čtení v Our Shared Shelf na červenec a srpen, Milk and Honey od Rupi Kaur. Emma se s ní včera potkala a natočily společně rozhovor pro OSS, na který se snad můžeme těšit již brzy. Obě na svých sociálních sítích zveřejnily boomerangy, které si můžete pustit níže. Emma Rupi, která byla z jejich setkání naprosto nadšená stejně jako Emma, napsala:

Rupi,
že jsem feministka jsem myslím poprvé řekla v devíti letech, od té doby hledá po celém světě svůj kmen. Děkuji, že jsi spojeným srdcem a duší, jakými jsem věděla že budeš. Těší mě tě znát a jsem velice vděčná za tvoji práci. 💎🌟
Tvoje přítelkyně,
E x

Emma Watson at The Tasting Kitchen in Venice /03.08/

9. srpna 2018 v 19:49 | Posted by: Nicol
Je to neuvěřitelné, ale mám tu další fotografie Emmy Watson, paparazzi ji vyfotili 3. srpna, když byla na večeři v restauraci The Tasting Kitchen v části Los Angeles, Venice. Fotografie nejsou moc kvalitní, ale Emma je na nich poznat.
image host image host image host image host

Emma Watson: New outtakes from VOGUE Australia (by Peter Lindbergh)

8. srpna 2018 v 20:30 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Emma Watson nafotila photoshoot pro dubnové vydání magazínu Vogue, australské vydání, fotografie jste určitě postřehli, protože se občas objevovaly nové a nové fotografie, dnes tu mám také nové tři fotografie, které jsou zase nádherné, já ten photoshoot prostě miluji, ještě jak je černobílý a Emmě to fakt na fotkách sekne.
image host image host image host

Emma Watson: New outtakes from Carter Smith (Elle US)

5. srpna 2018 v 20:29 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonportugal.org
Objevily se čtyři nové fotografie s Emmou Watson k photoshootu pro americké vydání magazínu Elle, pro tento magazín fotila v roce 2014, fotek je celkově dost, ale i tak jsem ráda, že tu máme další nové fotografie, protože photoshoot je nádherný, v galerii jsou nahrané veškeré fotografie, které se doposud objevily.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2014 > Carter Smith (Elle US)

Emma Watson: New outtakes from Beauty and the Beast photoshoot

3. srpna 2018 v 12:25 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Jak já mám vždy radost, když se něco objeví s Emmou Watson, protože s ní je toho fakt málo, jako s Alicií Vikander, na novinky s ni také čekám každý den :D Ale jsem ráda, že mi to vynahrazují ostatní herečky, takže objevily se nové promo fotografie Emmy jako Belle z filmu Kráska a zvíře, který měl premiéru minulý rok, ty fotografie jsou nádherné, Em to moc sluší, je přirozená kráska!
image host image host image host image host
Movies > Beauty and the Beast > Photoshoot

Emma Watson: “From Violence to a Place of Power” Event /10.07/

27. července 2018 v 11:13 | Posted by: Nicol
source > iheartwatson.net
Objevily se fotografie z 10. července, kdy Emma Watson moderovala panel From Violence to a Palce of Power, cílem je snížit a poté úplně zrušit sexuální násilí, akce se konala v Londýně. Emma zde byla s dalšími aktivistkami Nasra Ayub, Marai Larasi, Devi Leiper O'Malley. Objevily se tři fotografie a Emma vypadala skvěle.
image host image host image host

Emma Watson and friends at Men's final, wimbledon, London

19. července 2018 v 19:00 | Posted by: Nicol


A další nádherné fotografie Emmy Watson, ta se zúčastnila 15. července také finálového zápasu můžu na letošním Wimbledonu, zápas byl mezi Andersonem a Djokovičem, vyhrál Djokovič. Emmu na zápas pozvala značka Ralph Lauren, takže byla oblečená zase v outfitu od této značky a vypadala ještě lépe, jak předchozí den a objevily se tak krásné fotografie. Vedle Emmy seděl i Tom Holland a Luke Evans.
image host image host image host image host

Emma Watson at Wimbledon Tennis Championships, Day 12, London /14.07/

18. července 2018 v 17:24 | Posted by: Nicol
Nemůžu tomu uvěřit, ale jsou tu další fotografie s Emmou Watson, jak já mám radost, to ani není možné. Emma Watson se Wimbledonu naposledy zúčastnila roku 2010, ale jdeme na tu přítomnost, 14. července se Em objevila na finálovém utkání žen, mezi sebou bojovala Serena Williams a Angelique Kerber, vyhrála to Kerber. Emma vypadala nádherně, na sobě měla kostýmek od Ralpha Laurena, moc se mi líbí ten klobouček. A Emma se zúčastnila i mužském finále, takže přidám i zítra fotografie. Z toho budu žít zase půl roku.
image host image host image host image host

Emma Watson: At Hockey Futures launch in London (11.07. 2018)

17. července 2018 v 15:42 | Posted by: Nicol
source > emwatsonstar.flaunt.nu, emmawatson.cz
Emma 11. července překvapila děti na škole Thorpe Hall ve východním Londýně, kde se zúčastnila akce, která spouštěla činnost charitativní organizace Hockey Futures. Cílem Hockey Futures je podpořit a motivovat více malých dětí ke hře pozemního hokeje, který Emma také hrála už od dětství a později i na vysoké škole v Americe.

Emma řekla, "Když jsem vyrůstala, pozemní hokej byl velkou součástí mého života, a proto mě velice těší, že se Anglický hokej zasazuje o jeho dostupnosti pro děti po celé zemi skrze spuštění Hockey Futures. Pozemní hokej je sportem, který je u nás nejvíce pohlavně rovnoprávní a bylo úžasné navštívit Hockey Futures trénink na základní škole Thorpe Hall, kde jsem mohla vidět děti hrát, učit se nové dovednosti - i já jsem se přiučila novým trikům!

Momentálně se v Anglii pro pozemnímu hokeji velice daří, bude se tu konat tento měsíc Vitality Hockey Women's World Cup. Na zápasy Anglie je vyprodáno a doufám, že přitáhne více mladých lidí k tomuto sportu.

Je to velmi důležitá příležitost k oslavě žen, které vedou ve sportech po celém světě a všem hráčům přeju hodně štěstí v jejich zápasech."

image host image host image host image host

Emma Watson Spotted in a grocery store in Gatlinburg, Tennessee (04.2018)

26. června 2018 v 16:44 | Posted by: Nicol
source > emwatsonstar.flaunt.nu
Objevily se dost překvapivě čtyři fotografie s Emmou Watson, které jsou z dubna, ale neví se, z kterého dne přesně, jediné, co se ví, že jsou z potravin z města Gatlinburg v Tennessee. Jelikož s Emmou moc novinek není, tak jsem se rozhodla, že tyto fotografie přidám, ač se mi moc nelíbí, jak nekvalitní jsou a jsou trošku vlezlé no.
image host image host image host image host

Emma Watson shop for an Airstream trailer in Los Angeles, CA /19.06/

22. června 2018 v 17:29 | Posted by: Nicol
Já věděla, že nemá cenu přidávat neoveřený článek o tom, že se Emma a Chord rozešli, jsem ráda, že to byl zase kec a já tomu nevěřila, ono teda některým stránkám nelze věřit skoro nic. Největší radost mám z toho, že Emma žije! Je to neskutečně, ale po půl roce, ano čtete dobře, jsou nové fotografie. Emma byla vyfocena s Chordem 19. června v Los Angeles a vypadá to, že si budou kupovat karavan, nebo jak to nazvat, vznikly nádherné momentky, třeba jak se fotí a u toho líbají a nebo Chord fotí u toho karavanu, jak oni se mi spolu líbí. Objevily se fakt zlaté fotky, které mi udělaly dnes největší radost.
image host image host image host image host

Emma Watson: New outtake from The Sunday Times Style (by Ellen Von Unwerth)

16. června 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
source > emmawatson.cz
Novinky s Emmou Watson nejsou už pěkně dlouho, což mě začíná velmi štvát, no ale co se dá dělat, snad se nám zase vrátí mezi "živé" už brzy. Mezitím tu mám aspoň jednu novou fotografii z photoshootu z roku 2014 pro The Sunday Times Style od Ellen Von Unwerth.
image host

Nejdražší krásky: 6 nejlépe placených hereček světa

10. června 2018 v 20:09 | Posted by: Nicol
Jsou slavné, talentované, úspěšné a nesmírně bohaté. Ženské hvězdy stříbrného plátna za role inkasují někdy až astronomické honoráře. Tyhle herečky jsou v současnosti úplně nejdražší. Loni si přišly na pěkné částky.

Žebříček nejlépe placených herců a hereček se každý rok mění. Za minulý rok se na prvních šest příček dostaly tyhle herečky...

Emma Watson (28)
Přezdívky "Hermiona" se sice stále úplně nezbavila, jedno je ale jisté. Ze všech hvězd kultovní filmové série o Harry Potterovi má Emma Watson na další hereckou kariéru našlápnuto nejlépe. Loni zazářila v pohádce "Kráska a zvíře" a po boku Toma Hankse (61) také ve snímku "The Circle". Vydělala si 14 milionů dolarů a je tak šestou nejlépe placenou herečkou

Mila Kunis (34)
O Mile Kunis se dlouho hovořilo jako o jedné z nejvíc sexy hereček současnosti. To jistě platí stále. A co víc: teď patří tahle brunetka s uhrančivýma očima k těm nejlépe placeným. S honoráři ve výši 15,5 milionu dolarů obsazuje pátou příčku. Loni šlo do kin pokračování úspěšné komedie "Matky na tahu", kde má Mila jednu z hlavních rolí. Kritika sice oba snímky strhala, na tržby to však mělo pramalý vliv

Melissa McCarthy (47)
Přestože Melissa McCarthy zrovna neodpovídá hollywoodským ideálům krásy, její šmrnc a přirozené charisma z ní dělají jednu z nejoblíbenějších hereček současnosti. A je to vidět i na výplatní pásce. Loni si za své role vydělala 18 milionů dolarů. Brzy ji uvidíte na plátnech ve filmu "Life of the Party" nebo "Hanebný plyšáci"

Jennifer Lawrence (27)
Po úspěchu série "Hunger Games" (2012-2015), kde na sebe strhla veškerou pozornost, se o ni producenti mohou poprat. Jak by také ne, půvabná Jennifer Lawrence se stala zárukou trháku. V poslední době ozdobila úspěšné snímky "Pasažéři" (2016), "matka!" (2017) nebo "Rudá volavka" (2018). Za svou tvrdou práci si loni připsala na konto 24 milionů dolarů

Jennifer Aniston (49)
Herečka, která našla elixír proti stárnutí, se v obdobných žebříčcích vyskytuje pravidelně. Od dob "Přátel" (1994-2004) je Jennifer Aniston na roztrhání. Loni se objevila například ve válečném snímku "The Yellow Birds", velký zisk má ale i z reklamních spoluprací. Přišla si na 25,5 milionu dolarů a obsadila tak těsné druhé místo

Emma Stone (29)
Nejlépe placenou herečkou současnosti je Emma Stone. Loňská držitelka Oscara za muzikál "La La Land" (2016) si za uplynulý rok vydělala 26 milionů dolarů. Nedávno se objevila ve snímku "Souboj pohlaví" (2017) a brzy by se měl v kinech objevit životopisný film "The Favourite"
Kterou z těchto hereček máte nejraději?
www.prozeny.cz

Emma Watson: New outtakes from VOGUE Australia

15. května 2018 v 21:26 | Posted by: Nicol
source > emmawatsonperu.org
S Emmou Watson je dlouhodobě novinkové sucho, tak jsem ráda, že se aspoň objevily tyto tři footgrafie z letošního photoshootu pro australské vydání magazínu Vogue, na kterém se sama Emma podílela jako editorka. Ty fotky nemají chybu, stejně jako celý photoshoot, který je mimochodem také v galerii.
image host image host image host
 
 

Reklama