Emilia Clarke

Emilia Clarke: Gallery Updates #2

16. září 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Poslední článek je update článek s novými fotografiemi Emilie Clarke z jejích photoshootů, většinou se objevilo po jedné fotce, mám tu jednu novou fotografii pro magazín Dior, Elle a The Telegraph a poté dvě fotografie pro magazín Rolling Stones.
image host
image host
image host image host
image host
Photoshoots > 2015 > Dior Magazine
Photoshoots > 2017 > Elle US
Photoshoots > 2017 > Rolling Stone Italia (May)
Photoshoots > 2017 > The Telegraph

Emilia Clarke and David Benioff enjoy a late night dinner together in Los Angeles, California /06.09/

11. září 2018 v 22:00 | Posted by: Nicol
Emilia Clarke byla 6. září na pozdní večeři spolu s Davidem Benioffem, ten je výkonným producentem seriálu Game of Thrones, na internetu začaly spekulace, že Emilia a David něco spolu mají, ale nevím, je ženatý, a nějak se mi to prozatím nezdá, ač to vypadá na některých fotografiích na polibek, ale myslím si, že je to při loučení na tvář.
image host image host image host image host

Emilia Clarke: The Only One Promotional

21. srpna 2018 v 19:40 | Posted by: Nicol
Emilia Clarke je již nějaký ten pátek tváří značky Dolce&Gabbana, přesněji jejich parfému The Only One, objevily se čtyři nové fotografie z této kampaně, Emilia je na nich prostě boží!
image host image host image host image host
Campaigns > Dolce&Gabbana > The Only One Promotional

Emilia Clarke with Julia Kudryavtseva

26. července 2018 v 15:23 | Posted by: Nicol
Článek je přednastaven, omlouvám se, že neobíhám affiliates, ale v těch vedrech jsem u bazénu a jsem tu jen večer, abych články přednastavila a pak padnu únavou, až ty vedra poleví, tak se to zlepší.

Nedávno se objevily dvě osobní fotografie s Emiliou Clarke, na jené z nich je i s editorkou ruského vydání magazínu Harper's Bazaar, Juliou Kudryavtsevou, takže začaly spekulace, zda se něco nechystá.
image host image host
Miscellaneous > Instagram photos 2018

Emilia Clarke - grabs a coffee in sunny London, UK /05.07/

10. července 2018 v 20:29 | Posted by: Nicol
Emilia Clarke byla 5. července vyfocena, když procházela parkem ve slunečném Londýně s kafem v ruce a poté nasedala do taxíku. Emilia vypadala krásně, velmi se mi líbí ten její květinový top a pak ta malá kabelka.
image host image host image host image host

Emilia Clarke at 'Nurse of the Year' Awards /04.07/

8. července 2018 v 13:42 | Posted by: Nicol
Emilia Clarke se 4. července zúčastnila předávání cen Nurse of the Year, sama Emilia vystoupila na pódiu, kde dojemně mluvila o svém tatínkovi, který zemřel dva roky zpět, Emilia zde řekla, že si s ním byla velmi blízká, že ji chodil navštěvovat na natáčení Game of Thrones, prý jednou usnul před obrazovkou, jako kdyby usnul doma u televize. Emilia zde vyzdvihla práci zdravotních sester a také poděkovala těm, které se staraly o jejího tatínka při jeho nemoci a snažili se mu zachránit život, bohužel 10. července 2016 zemřel, poděkovala jim také, jak se o ni a její maminku postarali po panickém šoku, kdy se dozvěděly tuto zprávu..
image host image host image host image host

Emilia Clarke Seen arriving at Aberdeen International Airport in Scotland /24.06/

25. června 2018 v 20:57 | Posted by: Nicol
source > vk.com/dailyemilia
Ačkoliv do galerie nahrávám ještě jedny candid fotografie s Margot Robbie, tak tento článek s Emilií je dnes poslední, chci si nechat ten článek na zítra, kdyby náhodou nebyly novinky, už mám vše aktuální přidané, a to se mi snad nikdy nestalo, že bych neměla v rozepsaných x dalších článků...takže si to šetřím. U těchto fotografií se přiznávám, že si nejsem jistá datem a na 100 % místem, podle všeho by to mělo být zase letiště ve Skotsku, kde byla Emilia na svatbě kolegů z GoT, článek kdyžtak najdete ještě na hlavní stránce, to, že jsou fotky z letiště, tomu napovídají i ty kufry, ale snad brzy zjistím přesně, co a jak, datum též odhaduji, je škoda, že se objevily jen dvě fotografie. Emilii to na nich nesmírně sluší.
image host image host

Emilia Clarke Seen arriving at Kit Harington & Rose Leslie wedding in Scotland /23.06/

24. června 2018 v 20:33 | Posted by: Nicol
Tak a úžasná novinka nakonec, ráno jsem Vám přidávala candid fotografie Emilie Clarke z letiště ve Skotsku a psala jsem Vám, že důvod proč přijela není jen ledajaký a že Vám ho brzy napíšu, jelikož už mám skoro všechny novinky, co jsem chtěla přidat přidané, tak je čas na tyto fotografie, Emilia byla ve Skotsku podpořit své kolegy a hlavně přátele ze seriálu GoT a to Kit Haringtona a Rose Leslie, kteří si 23. června řekli své ano. Již byli zveřejněné fotografie i manželského páru, můžete se na ně podívat třeba TADY. Emilia nebyla z herců jediná, která na obřad přišla, nenechala si to ujít ani Sophie Turner, Maisie Williams, Peter Dinklage, Liam Cunningham, Richard Madden, John Bradley, Joe Dempsie, Conleth Hill, a Ben Crompton. Objevily se fotografie z příchodu Emilie, která vypadala fakt nádherně, na svatbu vkusně a elegantně. Možná dodám, že obřad se konal v Rayne Churc.
image host image host image host image host

Emilia Clarke Seen arriving at Aberdeen International Airport in Scotland /22.06/

24. června 2018 v 14:24 | Posted by: Nicol
Emilia Clarke byla 22. června vyfocena na mezinárodním letišti Aberdeen ve Skotsku, Emilia nebyla ve Skotsku jen tak náhodou a důvod Vám snad během dnešního dne napíšu a přidám k tomu fotografie. Z letiště se objevily dvě fotografie a vypadá to, že tam bylo hezky větrno.
image host image host

Emilia Clarke: Madame Figarò (June 01)

16. června 2018 v 11:28 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Emilia Clarke také v rámci propagace filmu Solo: A Star Wars Story nafotila spolu s kolegou Aldenem Ehrenreichem photoshoot pro magazín Madame Figaro, tedy jedná se o jednu portrétovou fotografii, ale je velmi krásná.
image host image host
Magazine Scans > 2018 > Madame Figarò (June 01)
Photoshoots > 2018 > Madame Figarò

Emilia Clarke: Craig McDin

14. června 2018 v 18:38 | Posted by: Nicol
source > vk.com/dailyemilia
Mám tu pro Vás portrétovou fotografii Emilie Clarke, na které je spolu s Radhikou Jones, která je novou editorkou magazínu Vanity Fair, autorem fotografie je Craig McDin.
image host
Photoshoots > 2018 > Craig McDin

Emilia Clarke: Vanity Fair (Summer)

13. června 2018 v 17:43 | Posted by: Nicol
Během propagace filmu Solo: A Star Wars Story, Emilia Clarke nafotila také i nějaký ten "pořádný" photoshoot, jak tomu ráda říkám, prostě nejenom nějaké portrétové fotografie, ikdyž ty mám taky moc ráda. Jedná se o fotografie pro letní vydání magazínu Vanity Fair. Photoshoot je jednoduchý, ale velmi krásný, v jednoduchosti je krása.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Vanity Fair (Summer)
Photoshoots > 2018 > Vanity Fair

Emilia Clarke: Gallery Update #1

13. června 2018 v 8:01 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Tím, že skončilo promo filmu Solo: A Star Wars Story, tak mám konečně více času na ty "menší" novinky, co se s Emiliou objevovaly, nakupilo se jich docela hodně. ale většina je jich už přidaná a zbývá mi tak jen pár článků, jupí. Nejdříve tu mám další resty k filmu, jedná se o scany z magazínu Fotogramas, kde se filmu věnovali docela podrobně, pak novou promo fotku, stills a plakát.
image host image host image host image host
image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Fotogramas (May)
Movies > Solo A Star Wars Story (2018) > Promotional Photos
Movies > Solo A Star Wars Story (2018) > Prodcution Stills
Movies > Solo A Star Wars Story (2018) > Promotional Posters

Emilia Clarke: Instagram photos #2

12. června 2018 v 8:52 | Posted by: Nicol
Osobní fotografie Emilie Clarke z období od 8. května do 19. května 2018.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram photos 2018

Emilia Clarke: Unwrapping Party of final season of GoT

11. června 2018 v 20:08 | Posted by: Nicol
source > vk.com/dailyemilia
2. června se konala ukončovací párty seriálu Game of Thrones, takže natáčení finální série již skončilo a už jen čekat do příštího roku na premiéru a pak úplně konec, až je mi z toho smutno už teď. Objevily se čtyři fotografie, které jsou prostě fantastické.
image host image host image host image host

Emilia Clarke: Variety

11. června 2018 v 19:33 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Mám tu další portrétové fotografie, které vznikly při propagaci filmu Solo: A Star Wars Story, tyto fotografie jsou pro magazín Variety, fotografie vznikly po tiskové konferenci v LA, Emilia tam má stejný outfit jako na akci.
image host image host
Photoshoots > 2018 > Variety

Emilia Clarke: 'Solo: A Star Wars Story' Press Conference Portraits

9. června 2018 v 16:49 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Po tiskové konferenci k filmu Solo: A Star Wars Story, která se konala 12. května v Los Angeles, až po nějaké době se objevily i portréty, které na tyto akci vznikly.
image host image host image host image host

Emilia Clarke: People Magazine

9. června 2018 v 10:51 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Další photoshoot, který Emilia Clarke nafotila je pro magazín People, kde není Emilia sama, ale jsou tam s ní i její kolegové z filmu Solo: A Star Wars Story.
image host image host image host
Photoshoots > 2018 > People Magazine

Emilia Clarke at Lincoln Center's American Songbook Gala /29.05/

7. června 2018 v 19:27 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Emilia Clarke se 29. května zúčastnila American Songbook Gala, které se konalo v Lincolnově centru v Alice Tully Hal v New Yorku. Na sobě měla černé šaty s černým sakem a šperky Ara Vartanian.
image host image host image host image host

Emilia Clarke: Le Parisien Portraits

6. června 2018 v 20:27 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Tak, jelikož skončilo promo k filmu Solo: A Star Wars Story, tak mám konečně více času na ostatní novinky, které se s Emilií objevily, jsou to takové ty nedatované novinky, které tolik nehoří, ale i tak mi dělají radost, nyní tu máme photoshoot pro Le Parisien. Em to na fotkách velmi sluší.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Le Parisien Portraits

Emilia Clarke in New York promoting "Solo: A Star Wars Story" /23.05/

5. června 2018 v 17:29 | Posted by: Nicol
Ikdyž propagace filmu Solo: A Star Wars Story před pár dny skončila, tak tu mám ještě na přidání několik článků s Emiliou, už jsem na jednu stranu ráda, že to všechno skončilo, protože těch fotek bylo v jednu chvíli fakt dost, ale tak vím, že budu za chvíli nadávat, že nemám žádné novinky. Mám tu set candid fotografií z 23. května, kdy byla spatřena v ulicích New Yorku a přebíhala z propagace filmu.
image host image host image host image host

Emilia Clarke: Good Morning America! /23.05/

3. června 2018 v 19:07 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Promo tour k filmu Solo: A Star Wars Story se blíží ke konci, mám tu pro Vás fotografie z 23. května, kdy Emilia navštívila poslední show, kterou měla naplánovanou a jednalo se o Good Morning America, mám tu fotografie z jejího příchodu a také přímo ze show i s rozhovorem. Emilia je na fotografiích velmi krásná a moc se mi líbí její šaty.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 23.05 - Good Morning America!

VIDEO 2

Emilia Clarke: Cannes Film Festival: Portraits

3. června 2018 v 13:54 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Na chvíli se vrátíme k filmovému festivalu v Cannes, jelikož se objevily dva sety portrétových fotografií. Fotografie jsou si velmi podobné, Emilia ma nich stejný outfit, jen vznikly od dvou fotografů, jména jsem nesehnala, ale Emilii to na fotografiích nesmírně sluší.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Emilia Clarke: Instagram photos #1

3. června 2018 v 11:13 | Posted by: Nicol
source > vk.com/dailyemilia
Jelikož jsem byla zaneprázdněná jinými fotografiemi, když byla Emilia na tour k filmu Solo: A Star Wars Story, tak jsem neměla čas přidávat osobní fotografie, mám tu první část, jsou tam fotografie z rozhovrů, z připrav na premiéru filmu a mnoho dalších.
image host image host image host image host
Miscellaneous > Instagram photos 2018

Emilia Clarke : Live with Michael and Kelly /23.05/

1. června 2018 v 20:31 | Posted by: Nicol
source > emilia-clarke.net
Velmi se omlouvám za mé neobíhání, ale mám toho hodně, ale snad brzy to napravím, tak to se mnou nevzdávejte :D Pokračujeme v krasojízdě, je toho tolik, Emilia se 23. května objevila v další talk show a to Live with Kelly and Michael, tentokrát tu mám jen fotografie a bez videa, protože jsem ho na youtube neobjevila, tedy měla jsem jedno, ale to nešlo přidat a pak bylo kvůli právům smazáno, ještě se podívám, protože je to pár dní, co mám v článek v rozepsaných, objevily se perfektní momentky.
image host image host image host image host
 
 

Reklama