Elizabeth Olsen

Elizabeth Olsen: Good Morning America Day /10.09/

30. září 2018 v 12:04 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se 10. září zastavila kvůli propagaci seriálu Sorry For Your Loss v pořadu Good Morning America. Na sobě měla růžový komplet.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen at BUILD Speaker Series in New York /12.09/

18. září 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se 12. září zúčastnila rozhovoru pro Build Speaker Series v New Yorku. Elizabeth zde propagovala seriál Sorry For Your Loss, Elizabeth měla na sobě ten moc fajn ouutfit, co jsem tu přidávala na candid fotografiích.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen Out for a casual stroll in NYC /11.09/

18. září 2018 v 18:00 | Posted by: Nicol
Pouze čtyři fotografie Elizabeth Olsen, která byla vyfocena 11. září v ulicích New Yorku, na sobě měla bílou volnou košili, kabelku přes rameno a světlé džíny, moc jí to slušelo.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen Perfect in pink stepping out in NYC /11.09/

17. září 2018 v 20:00 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se z Toronta přemístila do New Yorku, kde se rovnou pustila do propagace seriálu Sorry For Your Loss. Tyto fotografie jsou z 11. září, El na sobě měla takový lososový komplet a pod ním měla černý top. Moc se mi tu líbí.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen: Gallery Updates #1

16. září 2018 v 17:00 | Posted by: Nicol
Tak a další update článek s Elizabeth Olsen z filmového festivalu v Torontu, fotografie mě stále baví, ale je toho teda dost, ale myslím si, že se blížím ke konci, pak toho už tolik nebude. Mám tu pro Vás první portrétové fotografie a to pro People a EW, Los Angeles Times a pro Variety magazín, nejvíce jsem se zamilovala do prvního setu, prostě ti pejsci! A do článku jsem hodila také čtyři fotografie ze studií Variety, kde herci ze seriálu Sorry For Your Loss poskytli rozhovor.
image host

image host image host image host image host
image host image host

image host

Elizabeth Olsen at Variety and Chanel Female Filmmakers Dinner during Toronto International Film Festival in Toronto /09.09/

15. září 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
A poslední dnešní článek, celý víkend nejsem mimochodem doma, tak je to všechno přednastaveno, jelikož se novinek objevuje fakt dost, tak jsem se rozhodla, že si dám od blogu menší pauzu a články přednastavím na celý týden dopředu, o dalším víkendu letím s kamarádkou do Amsterdamu, tak bych se to oficiálně objevila až poté, to si myslím, že mi články už dojdou :D No k článku, Elizabeth se 9. září zúčastnila večeře Female Filmmakers od magazínu Variety a módní značky Chanel, akce se konala v rámci filmového festivalu v Torontu, bohužel se objevily jen čtyři fotografie.
image host image host image host image host

Elizabet Olsen at HFPA and InStyle Party At 2018 Toronto International Film Festival /08.09/

15. září 2018 v 17:00 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se 8. září během filmového festivalu v Torontu zúčastnila pár od HFPA a magazínu InStyle, akce se konala v hotelu Four Seasons. Na sobě měla vínový komplet, a je to příjemná změna od těch šatů, připadá mi, že si ho dámy berou čím dál tím častěji. Na akci byl i její kolega Aaron Taylor Johnson, se kterým se zná už od dob filmů Captain America: Winter Soldier, Avengers: Age of Ultron a Godzilla, takže se dobře znají.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Elizabeth Olsen at 'Sorry For Your Loss' premiere during the Toronto International Film Festival in Toronto, Canada /08.09/

14. září 2018 v 19:59 | Posted by: Nicol
Bohužel jen tři fotografie Elizabeth Olsen z 8. září, kdy se konala premiéra seriálu Sorry For Your Loss na filmovém festivalu v Torontu, El to nesktutečně v tom obleku slušelo, líbí se mi, že si nechala i rozpuštěné vlasy.
image host image host image host

Elizabeth Olsen Dressed casual in a black blazer while stepping out in NYC /07.09/

12. září 2018 v 20:36 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen byla 7. září vyfocena při vyřizování pochůzek v ulicích New Yorku, na sobě měla černé sako, černý top, světlé džíny a větší kabelku, celkově se mi outfit moc líbí a El měla i dobrou náladu a hezky se usmívala.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen at Kate Spade Spring/Summer 2019 show during the New York Fashion Week in New York City /07.09/

12. září 2018 v 17:40 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se 7. září zúčastnila módní přehlídky značky Kate Spade, zde se představovaly hlavně kabelky z nové jarní/letní kolekce roku 2019, bohužel se letos zakladatelka nezúčastnila (před pár měsíci tragicky zemřela). Přehlídka se konala v rámci Módního týdne v New Yorku.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Elizabeth Olsen carries flowers while out for a stroll with her boyfriend Robbie Arnett, NYC /26.08/

28. srpna 2018 v 22:30 | Posted by: Nicol
V minulém článku jsem to popletla, Elizabeth byla vyfocena na letišti JFK, když přiléta z Los Angeles do New Yorku, tam to bylo opačně, abych si to opravila, teď tu mám další fotografíe, které jsou z 26. srpna, Eli byla vyfocena s kytící ve společnosti svého přítele Robbieho a moc jí to slušelo, takové outfity já nejraději.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen arriving at JFK airport in New York City /24.08/

28. srpna 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
Po delší době tu máme zase candid fotografie s Elizabeth Olsen, která byla 24. srpna vyfocena při příchodu na letiště JFK v New Yorku, El odlítala z New Yorku zpátky do Los Angeles, moc jí to slušelo, ačkoliv se snažila být nenápadná a outfit vidíme z boku.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen: L’Officiel

19. srpna 2018 v 17:00 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen nafotila další nový photoshoot, pro mě to bylo nečekané, ale příjemně nečekané, photoshoot je pro magazín L'Officiel, prozatím se objevily dvě fotografie, které nejsou až tak kvalitní, ale Lizz to na nich moc sluší, snad budeme mít brzy více fotek.
image host image host
Photoshoots > 2018 > L'Officiel

Elizabeth Olsen: New stills from Avengers: Infinity War

17. srpna 2018 v 11:00 | Posted by: Nicol
Premiéra filmu Avengers: Infinity Wars již dávno proběhla, ale i po těch měsích se objevily dvě nové fotografie z filmu s Elizabeth Olsen.
image host image host
Movies > Avengers: Infinity War (2018) > Stills

Elizabeth Olsen arrives to The Instyle Day of Indulgence Party in LA /12.08/

15. srpna 2018 v 18:52 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen byla jako mnoho dalších celebrit vyfocena 12. srpna, když přicházela na The InStyle Day of Indulgence párty v Los Angeles. El měla moc hezký outfit, bílé kalhoty, modré triko s uzlem a hnědé polobotky, ty se mi jako jediné moc nelíbí.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen displays her sexy beach body wearing black and white one piece in Mexico /28.07/

3. srpna 2018 v 18:28 | Posted by: Nicol
Tak i Elizabeth Olsen si vzala dovolenou a se svým přítelem Robbiem odletěla do Mexika. 28. července je paparazzi vyfotili na místní pláži, Elizabeth byla vyfocena při příchodu, při jídle, ale nebo při tom, jak hrála karty, ty fotky jsou zlaté a El to na nich moc sluší.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen Checking her phone while out in Studio City, CA /25.07/

2. srpna 2018 v 14:06 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen byla 25. července vyfocena, když si něco vyřizovala na telefonu 25. července ve Studio City. Moc se mi líbi i její outfit, hlavně ty kraťasy a ten top.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen Seen goes to shopping in Los Angeles /23.07/

30. července 2018 v 9:38 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen byla 23. července vyfocena při nákupech v Los Angeles, musím přiznat, že se mi její outfit moc nelíbí, hlavně ty kalhoty ne.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen leaving Alfred Coffee in Studio City, California /11.07/

17. července 2018 v 16:31 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen byla 11. července vyfocena při odchodu z kávárny Alfred Coffee ve Studio City a El vypadala nádherně, moc se mi líbí její košile a k tomu ty sluneční brýle a kabelka.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen - and Robbie Arnette watch Ant-Man and the Wasp at the ArcLight /08.07/

12. července 2018 v 17:34 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen byla vyfocena 8. července ve společnosti svého přítele Robbieho, když spolu mířili do kina na film Ant-Man v ArcLight. Moc se mi líbí ten top Elizabeth a poté ten šátek ve vlasech.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen - and Robbie Arnett arrive at LAX Airport in Los Angeles after a trip to Tuscany, Italy /08.07/

10. července 2018 v 19:43 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se skoro po 14 dnech strávených v Itálii vrátila zpět domů do Los Angeles, dokazují to tyto fotografie z 8. července, kdy ji paparazzi vyfotili na letišti LAX ve společnosti jejího přítele Robbieho.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen: 'Avengers: Infinity War' portrait session

8. července 2018 v 16:17 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen v dubnu tohoto roku propagovala film Avenfers: Infinity War, ale až před pár dny byly zveřejněny tyto portrétové fotografie. El to na nich velmi sluší.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen at Rosetta Getty's third annual Tuscany weekend at Villa Cetinale in Italy /02.07/

5. července 2018 v 20:13 | Posted by: Nicol
source > lizzie-olsen.us
Elizabeth Olsen se stále nachází v Itálii a zúčastnila se další akce od módní návrhářky Rosetty Getty, akce se konala ve Ville Centinale v Itálii, společnost ji dělal její přítel Robbie, bohužel se objevilo jen pět fotek a mají na sobě tag, ale El vypadala nádherně.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen at 3rd annual Rosetta Getty's Tuscany weekend in Italy /30.06/

4. července 2018 v 17:34 | Posted by: Nicol
Elizabeth Olsen se na několik dní přesunula do Itálie, 30. června se zde zúčastnila 3. ročníku Rosetta Getty's Tuscanny Weekend, jednalo se o večeři pro vybrané hosty, kterou pořádala návrhářka Rosetta Getty. Elizabeth měla na sobě zlatavé šaty, které jsou velmi zajímavé, moc se mi líbí její zvolený make-up.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen at 'Vision & Scary Witch' panel on ACE Comic Con in Seattle /23.06/

24. června 2018 v 17:42 | Posted by: Nicol
source > lizzie-olsen.us
Elizabeth Olsen se 23. června zúčastnila ACE Comic Conu v Seattlu, kde se zúčastnila panelu Vision & Scary Witch, spolu s ní byl na panelu i Paul Bettany, jež je její kolega z Avengers, kde hraje postavu Vision, což je již z názvu panelu trochu jasné. Fotek se objevilo docela dost, což mám radost, jen je škoda, že se neobjevily kvalitnější.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
 
 

Reklama