Elizabeth Olsen

Elizabeth Olsen: Enviromental Media Association Honors Benefit Portrait

Včera v 13:21 | Posted by: Nicol
source > lizzie-olsen.us
Po akci Enviromental Media Association Honors Benefit Gala se objevil i jeden portrét s Elizabeth, které to na fotce velmi sluší.
image host

Elizabeth Olsen: Marvel: The First Ten Years

Sobota v 18:51 | Posted by: Nicol
source > vk.com/lizzie_olsen
Společnost Marvel slaví deset let o jejího založení z toho důvodu se objevují speciální promo fotografie na olavu, mám tu pro Vás dvě fotografie, které se objevily s Elizabeth, na jedné je sama a na té druhé jsou další hrdinové z filmů.
image host image host
Photoshoots > 2018 > Marvel: The First Ten Years

Elizabeth Olsen at 1st annual Environmental Media Association honors Benefit Gala in Los Angeles /09.06/

Úterý v 21:13 | Posted by: Nicol
source > elizabetholsenfrance.flaunt.nu
Tak a dnešní poslední článek je s krásnou Elizabeth Olsen, která se zúčastnila 9. června prvního ročníku Environmental Media Association Gala v Los Angeles, Elizabeth měla na sobě černé šaty, které mají zajímavé řešení spodní části, aby outfit trochu rozzářila, tak zvolila tmavší červenou linku a jemné líčení očí, jako celek se mi outfit velmi líbí.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen: New outtakes from The Sunday Times Style

3. června 2018 v 20:32 | Posted by: Nicol
source > vk.com/lizzie_olsen
S Elizabeth Olsen teď nejsou novinky, tak jsem ráda, že mohu přidat aspoň tento článek, objevily se čtyři nové fotografie z letošního photoshootu pro The Sunday Times Style, fotografie jsou velmi pěkné, jaké celý photoshoot, který je také v galerii.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > The Sunday Times Style

Elizabeth Olsen: New outtake from Darling Magazine

19. května 2018 v 14:00 | Posted by: Nicol
source > elizabetholsenbr.com
Objevila se jedna nová fotografie s Elizabeth Olsen z photoshootu pro magazín Darling z roku 2016, spolu s fotografií se objevila i informace, že se Elizabeth 9. června zúčastní EMA Honors Gala.
image host
Photoshoots > 2016 > Darling Magazine

Elizabeth Olsen: Avengers: Infinity War On Set Photos

9. května 2018 v 21:34 | Posted by: Nicol
source > vk.com/lizzie_olsen
Ještě když nám probíhalo promo k filmu Avengers: Infinity War, tak Elizabeth Olsen přidala na svůj instagram tři fotografie z natáčení tohoto filmu.
image host image host image host
Movies > Avengers: Infinity War (2018) > On Set

Elizabeth Olsen With Robbie Arnett in Los Angeles /03.05/

6. května 2018 v 21:16 | Posted by: Nicol
source > olsenelizabeth.com
Po docela dlouhé době nám paparazzi vyfotili Elizabeth Olsen v přítomnosti jejího přítele Robbieho, jsem ráda, že náš pár vidíme spolu po delší době, mimochodem je s Elizabeth přes rok,byli spolu vyfoceni 3. května v ulicích Los Angeles, podle oblečení soudím, že šli asi do fitka.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen: The Late Late Show with James Corden /01.05/

5. května 2018 v 20:32 | Posted by: Nicol
source > olsenelizabeth.com
Elizabeth Olsen se objevila v pořadu Jamese Cordena a to v noční show The Late Late Show, epizoda byla vysílána 1. května, mimo Elizabeth byl v pořadu i David Tennant. Elizabeth zde mimo jiné promluvila i něco o svém příteli, se kterým je od jara roku 2017.
image host

Video:

Elizabeth Olsen Spotted chatting on her phone while walking to the gym in Los Angeles, CA /30.04/

4. května 2018 v 21:39 | Posted by: Nicol
source > elizabetholsenbr.com
Candid fotografie s Elizabeth Olsen, která byla vyfocena, když mířila do tělocvičny v Los Angeles a přitom s někým telefonovala, El měla na sobě logicky sportovní outfit, který doplnila kšiltovkou, aby byla trošinku nenápadnější.
image host image host image host image host

Elizabeth Olsen: Cosmopolitan France

4. května 2018 v 12:00 | Posted by: Nicol
source > elizabetholsenbr.com
Elizabeth Olsen se objevila na obálce nejnovějšího vydání francouzské verze magazínu Cosmopolitan, objevila se obálka s velmi krásnou fotografií a dva scany.
image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > Cosmopolitan France

Emilia Clarke: Solo: A Star Wars Story | Becoming Solo Featurette

4. května 2018 v 9:00 | Posted by: Nicol
Novinek je na přidání stále dost, což mám na druhou stranu radost, ale zase pomalu nevím, co přidat dříve, ale budu se snažit to nějak proložit. Teď tu mám video, které se objevilo k filmu Emilie Clarke Solo: A Star Wars Story, pomalinku se nám blíží první premiéra, tak se to rozjede i u Emilie, ve videu jsou scény z filmu a poté rozhovory z herci a tvůrci.

Elizabeth Olsen: Avengers: Infinity War Stills

2. května 2018 v 14:11 | Posted by: Nicol
source > elizabetholsenbr.com
Nesmím zapomenout na fotografie s Elizabeth Olsen z filmu Avengers: Infinity War, který je stále v našich kinech, zajímalo by mě, kdo jste již na filmu byl v kině a jak se Vám líbil, protože, co jsem koukala na csfd, tak má neskutečně vysoké hodnocení - 91 % a je v žebříčku nejlepších filmů na 10. místě.
image host image host image host image host
Movies > Avengers: Infinity War (2018) > Stills

Elizabeth Olsen: Vogue Korea

1. května 2018 v 10:57 | Posted by: Nicol
source > lizzieolsen.com
Dašlí nádherný photoshoot Elizabeth Olsen, který se na blog musí za každou cenu přidat, jedná se o fotografie pro Vogue Korea. Velmi se mi líbí, že jsou fotky takové veselé, hravé, také se mi líbí efekt na fotografiích a celkově se photoshoot řadí k velmi vydařeným.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > Vogue Korea

Elizabeth Olsen at At Jimmy Kimmel Live in Los Angeles /26.04/

29. dubna 2018 v 20:22 | Posted by: Nicol
source > olsenelizabeth.com
26. dubna se Elizabeth Olsen spolu s dalšími kolegy z filmu Avengers (Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Winston Duke) objevila v další populární show a to Jimmy Kimmel Live, která se natáčí v Los Angeles. Mám tu pro Vás fotografie z příchodu, tam mě nejvíce baví ta ochranka, jak nese El kabelku, vypadá to podle mě vtipně. A poté docela hodně fotek přímo ze show, k Elizabeth, měla na sobě jednoduché šaty, s trochu větším výstřihem, ale ona si to dovolit může a vypadala naprosto nádherně, pří příchodu se tak krásně smála, že mám z těch fotek fakt velkou radost. Potom přikládám do článku i video, kde všichni mají nakreslit své postavy, poté budou obrázky vydraženy na charitybuzz.com a výtěžek půjde na dětskou nadaci Starlight, což je velmi krásné.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 26.04 - Jimmy Kimmel Live!

Video:

Elizabeth Olsen at James Corden's Star Tour /25.04/

28. dubna 2018 v 18:03 | Posted by: Nicol
source > olsenelizabeth.com
Jak já miluji Jamese Cordena a ten si nyní vymyslelt nový projekt Star Star Tours, jistě někteří z vás ví, že Hollywood a celkově LA je plný hvěz, fungují zde speciální autobusy, které berou turisty k domům známých hvězd a James si to přebral po svém a bere hvězdy na svou tour, vytvořil si i svůj skvělý autobus. Elizabeth se spolu se svými kolegy (Tom Hiddleston, Paul Bettany, Chris Pratt, Benedict Cumberbatch, Zoe Saldana, Sebastian Stan a mnoho dalších) objevila v tomto "pořadu" 25. dubna. Do článku přikládám video z oficiálního kanálu Jamese a pokud máte čas, tak si ho pusťte, protože stojí za to, je velmi vtipné a hrozně mě bavilo.
image host image host image host image host

Video:

Elizabeth Olsen: The Sunday Times Styles

27. dubna 2018 v 21:00 | Posted by: Nicol
source > elizabetholsenbr.com
Elizabeth Olsen v rámci propagace pokračování filmu Avengers také nafotila nový photoshoot, který Vám musím přidat jako první. Jedná se o fotografie pro The Sunday Times Styles. Objevilo se 8 kvalitních fotografií, El to na fotkách nesmírně sluší.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > The Sunday Times Styles
 
 

Reklama