Amanda Seyfried

Amanda Seyfried: US InStyle August 2018

5. srpna 2018 v 14:21 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried se objevila v srpnovém vydání amerického čísla InStyle, neobjevila se na obálce, ale na dvou scanech, kde jsou nové fotografie s Finnem, už teď doufám, že se nám někdy objeví samostatně a mohlo by jich být i více. Ty fotografie jsou zlaté, hlavně ta, co je na úvodníku, je vidět, že Finn Amandu fakt miluje a je to jeho panička.
image host image host
Magazine Scans > 2018 > US InStyle August 2018

Amanda Seyfried: New stills from Mamma Mia! Here We Go Again

29. července 2018 v 12:51 | Posted by: Nicol
Tím, že nám propagace filmu Mamma Mia! Here We Go Again skončila, tak mám možnost přidávat i méně důležité novinky, nebo nazývám to špatně, novinky, které nespěchají na přidání, protože nemají datum, jako candid fotky a fotky z akcí. Objevily se i nové fotografie z filmu, tak je přidávám.
image host image host image host image host
Movies > Mamma Mia! Here We Go Again (2018) > Stills

Amanda Sefried: Late Night with Seth Meyers in New York /19.07/

28. července 2018 v 11:02 | Posted by: Nicol
Další zastávkou Amandy Seyfried v rámci propagace filmu Mamma Mia byla 19. července Late Night show se Sethem Meyersem v Mew Yorku. Objevilo se pár velmi zlatých fotografií, moc se mi líbí i ten outift, co měla Amanda na sobě.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried & Lily James - Today Show Season 67 /18.07/

27. července 2018 v 16:07 | Posted by: Nicol
A asi tu máme poslední článek z propagace filmu Mamma Mia! Here We Go Again, obě holky se 18. července ukázaly v Today Show, která se natáčí v New Yorku, jelikož jsem už líná, tak to přidávám jen jednou a to do rubriky Amandy, ale v galerii jsou i tyto samé fotografie s Lily James. A já mám jen jedinou otázku, byl jste již někdo v kině na filmu? Jak se Vám líbil?
image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 18.07 - Today Show Season 67

Amanda Seyfried returns home pushing an empty stroller in New York City /18.07/

26. července 2018 v 20:47 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried byla vyfocena 18. července ještě jednou a to, když se vracela domů s kočárkem své dcery. Objevilo se docela málo fotek, ale jsem ráda aspoň za něco :)
image host image host image host image host

Amanda Seyfried promote "Mamma Mia! Here We Go Again" at AOL Build Series in New York City /19.07/

25. července 2018 v 18:00 | Posted by: Nicol
Článek je přednastaven, omlouvám se, že neobíhám affiliates, ale v těch vedrech jsem u bazénu a jsem tu jen večer, abych články přednastavila a pak padnu únavou, až ty vedra poleví, tak se to zlepší.

Jedny z posledních fotografií z propagace filmu Mamma Mia! Here We Go Again, Lily a Amanda se 18. července ukázaly a poskytly rozhovor ve studiích Build v New Yorku, objevilo se hned několik fotografií, pokud někde na youtube vyštrachám rozhovor, tak ho také ráda přiložím. Amanda měla na sobě tmavě modrý overal, který je také skvělý, také se mi líbí ta rudá rtěnka a jak měla natočené vlasy. No, rozhovor si pusťte asi tak od 10 minuty, protože předtím mi to přijde zbytečné, jsou tam jen nějací moderátoři a to je nuda, pak jsou docela dlouhé ukázky z filmu a poté rozhovor začíná. Nutit Vás do něj nebudu, je dlouhý skoro půl hodiny, já ho měla jako kulisu a stejně jsem na něj musela klikat, protože holky jsou spolu skvělé, je úplně vidět jak si rozumí, mluví docela pomalu, tak jim je i hezky rozumět a stojí to podle mě za to.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

image host image host image host image host

Rozhovor:

Amanda Seyfried: 'The Tonight Show Starring Jimmy Fallon' in New York City /18.07/

24. července 2018 v 14:00 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried se 18. července v rámci propagace Mamma Mia! Here We Go Again zúčastnila The Tonight Show s Jimmym Fallonem. Objevily se tři fotografie a Amanda je na nich prostě sladká.
image host image host image host

VIDEO

VIDEO

Amanda Seyfried seen wearing a Valentino shirt in New York City /18.07/

22. července 2018 v 15:00 | Posted by: Nicol
Dva sety candid fotografií s krásnou Amandou Seyfried, která byla vyfocena 18. července v New Yorku, nevím přesně, kam měla namířeno, asi se přemisťovala mezi hotelem a propagací Mamma Mia! Here We Go Again. Moc se mi i líbí na tom prvním setu fotek, kde má nádhernou blůzu Valentino.
image host image host image host image host

image host image host image host image host

Amanda Seyfried: The Edit by Net-A-Ported

22. července 2018 v 14:00 | Posted by: Nicol
source > amandaseyfried.org
Amanda Seyfried se stala tváří červencového vydání magazinu Porter, pro tento magazín nafotila i nový photoshoot, z tohoto photoshootu se objevilo devět fotografií.
image host image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > The Edit by Net-A-Porter
Magazine Scans > 2018 > The Edit by Net-A-Porter (July)

Amanda Seyfried at Mamma Mia: Here We Go Again world premiere at the Eventim Apollo in London /16.07/

20. července 2018 v 16:00 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried nesměla chybět na premiére Mamma Mia! Here We Go Again v Eventim Apollo v Londýně. Premiéra se konala 16. července, nechyběla tam Lily James (tu si přidám později), ale třeba i zpěvačka Cher, která se ve filmu také objevila. Amandu sem doprovodil i její manžel Thomas Sadoski a objevily se moc krásné momentky, celkově mám radost, protože se fotek objevilo mnohem více než třeba na premiéře ve Švédsku. Amanda měla na sobě černý komplet, který je ozvláštněn vyšíváním květin a musím říct, že se mi outfit moc líbí.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried at Mamma Mia Movie press conference in London /14.07/

19. července 2018 v 13:48 | Posted by: Nicol
source > vk.com/miss.seyfried
Švédsko, Německo a další zastávka v propagaci filmu Mamma Mia! Here We Go Again byla Anglie, přesněji tedy Londýn, mám tu fotografie ze 14. července, kdy se konala tisková konference, fotek se neobjevilo moc a kvalitá není zas tak úžasná, ale na fotky se určitě koukat dá.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried: 'The One Show in London /13.07/

18. července 2018 v 19:25 | Posted by: Nicol
source > aseyfried.org
Amanda Seyfried a její kolegyně z filmu Mamma Mia Christine Baranski se 13. července objevila v show The One v Londýně, bohužel se objevila jedna normální fotografie a jeden screen z televize.
image host image host
Appearances > 2018 > 13.07 - 'The One Show in London

Amanda Seyfried at ’Mamma Mia! Here We Go Again’ photocall at The Fontenay in Hamburg, Germany /12.07/

17. července 2018 v 21:06 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried se stejně jako Lily James 12. července zúčastnila photocallu k filmu Mamma Mia! Here We Go Again, který se konal v The Fontenay v Hamburku v Německu, Amanda měla na sobě černý top a k tomu modré široké kalhoty Veronica Beard, musím říct, že ač ty široké kalhoty nemusím, tak se mi outfit jako celek velmi líbí.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried at 'Mamma Mia! Here We Go Again' Stockholm Premiere /11.07/

16. července 2018 v 14:23 | Posted by: Nicol
I Amanda Seyfried se zúčastnila po tiskové konferenci a photocallu filmu Mamma Mia! Here We Go Again 11. července premiéru filmu ve Stockholmu i s Amandou se moc fotek objevilo, ale tak aspoň něco máme k dispozici no. Amanda měla na sobě nádherné petrolejové šaty.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried at Mamma Mia Movie press conference in Stockholm /11.07/

14. července 2018 v 17:00 | Posted by: Nicol
Oficiálně propagace filmu Mamma Mia začala až v kolébce skupiny Abba a to ve Švédsku, Amanda se stejně jako Lily zúčastnila tiskové konnference a photocallu k filmu, narozdíl od Lily se mi Amandy šaty líbí moc, jí květinové vzory prostě jdou.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried: This Morning in London /10.07/

13. července 2018 v 20:35 | Posted by: Nicol
Tak jak jsem již psala, tak propagace filmu Mamma Mia: Here We Go Again započala a první akce se konala ve Velké Británii, ale myslím si, že se tam herci ještě vrátí. 10. července se Amanda Seyfried objevila v pořadu This Morning, spolu s ní tam byl i kolega Pierce Brosnan.
image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 10.07 - This Morning

Amanda Seyfried - and husband Thomas Sadoski are in the capital spotted leaving the Townhouse in Soho, London /09.07/

12. července 2018 v 16:47 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried byla 9. července vyfocena spolu s jejím manželem Thomasem Sadoskim, když opouštěli restauraci Townhouse v části Soho v Londýně, Amanda už oficiálně začala s propagací filmu Mamma Mia: Here We Go Again, takže se těšte na návaly fotografií.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried - shoots final scene with Milo Ventimiglia for 'The Art of Racing' in Port Coquitlam, Canada /30.06/

3. července 2018 v 21:06 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried byla 30. června vyfocena při natáčení závěrečné scény k filmu Racing in the Rain, na natáčení byl i její kolega Milo Ventimiglia. Natáčení proběhlo v Port Coquitlam.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried - gets into character for "The Art of Racing in the Rain" in Port Coquitlam, Canada /29.06/

2. července 2018 v 20:59 | Posted by: Nicol
Když člověk nemá čas, tak se na potvoru objeví tolik novinek, musím říct, že jsem přes víkend byla jako zfetovaná, Aerodrome byl neskutečný, teda, co se týče skupin a zpěváků, jsem ráda, že jsem si koupila lístek, ale jsem ráda, že jen na jeden den a bez přespání, No, nebudu se vykecávat, protože to mám nerada, nebo spíše u ostatních to ráda čtu u sebe to nerada píšu, no Amanda již skončila natáčení filmu Racing in the Rain, poslední dny se fotek objevuje fakt dost, tak jsem ráda, že aspoň ke konci nějaké fotky máme, dnes tu mám několik z 29. června, kdy natáčela v Port Coquitiam.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried - and her furry co-star on the set of 'The Art of Racing in the Rain' in Vancouver /28.06/

1. července 2018 v 9:56 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried byla 28. června vyfocena při dalším natáčení filmu Racing in the Rain ve Vancouveru, tentokrát s sebou měla svého chlupatého kolegu.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried - shoots an ambulance scene for 'The Art of Racing in the Rain' in North Vancouver

30. června 2018 v 11:43 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried je stále veVancouveru, kde natáčí film Racing in the Rain, objevily se candid fotografie z natáčení z 27. června, kdy Amanda natáčela nějakou scénu se záchrankou a celkově hospitalizací její osoby. Natáčelo se v severní části Vancouveru.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried & Thomas Sadoski - go for a family walk in Vancouver /24.06/

25. června 2018 v 18:21 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried je stále se svou rodinkou ve Vancouveru, kvůli natáčení The Art of Racing in the Rain. Objevily se candid fotografie z 24. června, kdy si všichni vyšli na procházku, mám na mysli Amandu, jejího manžela Thomase, dcerku a nesmíme zapomenout na Finna.
image host image host image host image host

Amanda Seyfried: UK Elle - July

13. června 2018 v 19:40 | Posted by: Nicol
source > aseyfried.org
Další nádherný photoshoot je na řadě, tentokrát se jedná o photoshoot Amandy Seyfried, která se stala tváří obálky červencového vydání Elle UK, objevila se jak ta obálka, tak scany z magazínu a dokonce i několik fotek z photoshootu, které jsou v ucházející kvalitě. Amandě to na fotkách velice sluší.
image host image host image host image host
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2018 > UK Elle - July
Photoshoots > 2018 > UK Elle

Amanda Seyfried: First Reformed Stills&Posters

13. června 2018 v 12:22 | Posted by: Nicol
source > seyfried-amanda.com
S premiérou filmu First Reformed v USA, která proběhla 18. května se objevily i tři fotografie z filmu a čtyři propagační materiály v podobě plakátů. Amanda se žádné propagace nezúčastnila z důvodu, že ve Vancouveru natáčí další film. Co jsem na csfd koukala, tak film má přes 80 % hodnocení, což je skvělé.

Příběh o duchovním životě kněze v historickém, ale malém a prázdném kostele. Bývalý vojenský kaplan Toller se sužuje ztrátou syna, jehož sám přesvědčoval, aby vstoupil do armády, a začíná pochybovat o své víře. Jednoho dne ho vyhledá Mary s manželem Michaelem, radikálním ekologickým aktivistům, který je přesvědčen, že v důsledku honby za penězi spěje svět ke katastrofě. Vinu na tom podle něj nese i církev, která spolupracuje s bezohlednými korporacemi. Toller se podujme na riskantní cestu s nadějí, že získá zpět svou nahlodala víru. Praktickou záminkou jeho mise je snaha o odhalení podezřelých skutečností .. (Art Film Fest)
image host image host image host
Movies > First Reformed (2017) > Stills

image host image host image host image host
Movies > First Reformed (2017) > Posters

Amanda Seyfried In Vancouver, Canada /04.06/

10. června 2018 v 7:57 | Posted by: Nicol
Amanda Seyfried nyní natáčí film Racing in the rain, který se natáčí podle nejprodávanější knihy od Gartha Steina, v češtině nese kniha název Umění závodit v dešti. 4. června se na natáčení šla podívat také reportérka z portálu Entertainment Tonight, Lauren Winter. Objevila se jedna fotografie.
image host
 
 

Reklama