Emilia Clarke at 'Nurse of the Year' Awards /04.07/

8. července 2018 v 13:42 | Posted by: Nicol |  Emilia Clarke
Emilia Clarke se 4. července zúčastnila předávání cen Nurse of the Year, sama Emilia vystoupila na pódiu, kde dojemně mluvila o svém tatínkovi, který zemřel dva roky zpět, Emilia zde řekla, že si s ním byla velmi blízká, že ji chodil navštěvovat na natáčení Game of Thrones, prý jednou usnul před obrazovkou, jako kdyby usnul doma u televize. Emilia zde vyzdvihla práci zdravotních sester a také poděkovala těm, které se staraly o jejího tatínka při jeho nemoci a snažili se mu zachránit život, bohužel 10. července 2016 zemřel, poděkovala jim také, jak se o ni a její maminku postarali po panickém šoku, kdy se dozvěděly tuto zprávu..
image host image host image host image host
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie* Katie* | Web | 8. července 2018 v 20:03 | Reagovat

Začnu nejprve s tímto - Emilii to na této akci neskutečně moc slušelo! Ty šaty jsou krásné a mají bezvadný střih. Moc se mi líbí kombinace oranžové a černé, ta je vážně skvělá. Taky měla parádní lodičky, byla hezky nalíčená a líbí se mi i zvolený účes :)
Zadruhé chci říct, že je vážně skvělé, že takto prosazuje práci zdravotních sester, protože ty jsou opravdu hodně nedoceňované - zejména pokud jde o plat. Je vidět, že jí nejvíc otevřela oči ta zkušenost, co se týče jejího tatínka - vůbec jsem nevěděla, že umřel, to je mi líto :( - ale je skvělé, že tu podporu projevuje někdo jako ona, kdo je celosvětově známý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama