Duben 2018

Emmy Rossum With her friend Isidora Goreshter in Los Angeles /26.04/

30. dubna 2018 v 14:56 | Posted by: Nicol |  Emmy Rossum
source > vk.com/emrossumdaily
Nádherná Emmy Rossum byla vyfocena 26. dubna v ulicích Los Angeles, když mířila na schůzku se svou kolegyní ze seriálu Shameless Isidorou Goreshter, která hraje v seriálu Svetlanu. Jsou zde fotografie i z jejich společného setkání. Emmy vypadala zase skvěle, velmi se mi líbí její sako, a lodičky.
image host image host image host image host

Blake Lively at Cinemacon: Lionsgate presentation in Las Vegas /26.04/

30. dubna 2018 v 12:34 | Posted by: Nicol |  Blake Lively
source > blakelively.sosugary.com
Blake Lively se stejně jako Amanda Seyfried 26. dubna zúčastnila Cinemaconu, který se konal v Las Vegas. Blake měla na sobě kostýmek značky Sonia Rykiel a k tomu bílé triko Aritzia, velmi se mi líbí, jaký měla k tomu motýlek, vypadá to skvěle, vlasy měla rozpuštěné a make-up jemný a krásný.
image host image host image host image host

image host image host image host

Anon

30. dubna 2018 v 11:32 | Posted by: Nicol
Anon

Sci-Fi / Thriller
USA / Německo, 2018

Režie: Andrew Niccol
Scénář: Andrew Niccol
Hrají: Amanda Seyfried, Clive Owen, Conrad Coates
Producenti: Andrew Niccol
Střih: Alex Rodríguez
Scénografie: Philip Ivey

Obsah
Clive Owen hraje detektiva, který žije ve světě, kde neexistuje soukromí či anonymita. Životy všech jsou transparentní, vysledovatelné a kontrolované příslušnými orgány. Vypadá to na konec zločinnosti. Avšak když narazí na mladou ženu (Amanda Seyfried), o které nejsou vedeny žádné záznamy, začne si uvědomovat, že to nemusí být konec zločinnosti, ale teprve začátek.

Nina Dobrev: Dog Days Posters

30. dubna 2018 v 9:12 | Posted by: Nicol |  Nina Dobrev
source > vk.com/ninadobrev_com
Dobré ráno všem, novinky stále jsou, tak snad dnes přidám zase pár článků, nejdříve tu mám čtyři plakáty k filmu Dog Days, kde si zahraje v hlavní roli Nina Dobrev, na film se můžeme těšit 10. srpna tohoto roku, ty plakáty jsou neskutečně roztomilé. Mimo Niny si ve filmu zahraje například i Eva Longoria, Vanessa Hudgens, Finn Wolfhard či Thomas Lennon.
image host image host image host image host
Movies > Dog Days (2018) > Posters

Elizabeth Olsen at At Jimmy Kimmel Live in Los Angeles /26.04/

29. dubna 2018 v 20:22 | Posted by: Nicol |  Elizabeth Olsen
source > olsenelizabeth.com
26. dubna se Elizabeth Olsen spolu s dalšími kolegy z filmu Avengers (Benedict Cumberbatch, Don Cheadle, Winston Duke) objevila v další populární show a to Jimmy Kimmel Live, která se natáčí v Los Angeles. Mám tu pro Vás fotografie z příchodu, tam mě nejvíce baví ta ochranka, jak nese El kabelku, vypadá to podle mě vtipně. A poté docela hodně fotek přímo ze show, k Elizabeth, měla na sobě jednoduché šaty, s trochu větším výstřihem, ale ona si to dovolit může a vypadala naprosto nádherně, pří příchodu se tak krásně smála, že mám z těch fotek fakt velkou radost. Potom přikládám do článku i video, kde všichni mají nakreslit své postavy, poté budou obrázky vydraženy na charitybuzz.com a výtěžek půjde na dětskou nadaci Starlight, což je velmi krásné.
image host image host image host image host

image host image host image host image host
Appearances > 2018 > 26.04 - Jimmy Kimmel Live!

Video:

Emilia Clarke: Solo A Star Wars Story Promotional Photos

29. dubna 2018 v 16:09 | Posted by: Nicol |  Emilia Clarke
source > emilia-clarke.net
Objevilo se několik nových plakátů k flmu Solo A Star War Story, jehož první premiéra nás čeká v Los Angeles 12. května, Emilia se premiéry mimochodem zúčastní. Už se těším až nám promo tour začne, určitě se budou objevovat skvělé novinky.
image host image host image host image host
Movies > Solo A Star Wars Story (2018) > Promotional Photos

Emmy Rossum Out and about in Los Angeles /24.04/

29. dubna 2018 v 14:45 | Posted by: Nicol |  Emmy Rossum
source > vk.com/emrossumdaily
Emmy Rossum byla vyfocena 24. dubna v ulicích Los Angeles, velmise mi líbil její jednoduchý outfit, nejvíce ty kalhoty, které vypadají fakt pohodlně, o jejích krásných hustých vlasech ani nemluvím!:D
image host image host image host image host

Layout 0.1

29. dubna 2018 v 11:18 | Posted by: Nicol |  Past Layouts
Náhled jsem si rovnou půjčila od Malie, tak první oficiální design blogu, jako už jsem otravovala Maliu, aby mi časem udělala design na blog o Danovi, tam se vrátím a možná ji budu pořád otravovat, už si mě může rovnou zablokovat :D, tak bylo jasné, že to zkusím i na tento blog a ono to vyšlo, tak jsem ráda a moc ji děkuji, protože je hrozně rychlá. Na design jsem si přála Aliciu, měla jsem nějak jasno, koho bych chtěla jako prvního, a jsem z něho nadšená, sice oranžová není má barva, ale tady se mi tak líbí, že ji možná začnu mít ráda :D Celkově provedení designu je prostě profi a jsem nadšená, že ho můžu mít na blogu.

Quick News #1

29. dubna 2018 v 10:10 | Posted by: Nicol |  Quick News
  • Světová premiéra Solo: Star Wars Story v Los Angeles se bude konat 9. května a Emilia se zúčastní.
  • Film bude také na letošním Cannes Film Festival a premiéra zde bude 15. května.
  • Už nyní se objevila informace, že se Emilia a Kit Harington se zúčastní 70th Primetime Emmy Awards, list nominovaných se zveřejní až v létě, ale už nyní se očekává, že by měla Emilia získat nominaci v kategorii Nejlepší herečka v televizní sérii.

Nina Dobrev: People USA

29. dubna 2018 v 8:45 | Posted by: Nicol |  Nina Dobrev
source > vk.com/ninadobrev_com
Jště jsem našla jednu novou fotografii z photoshootu pro People USA s Ninou Dobrev a následně tři fotografie z focení tohoto shootu, velmi se mi líbí, jak si holky vzaly i své pejsky a celkově ten photoshoot prostě nemá chybu, snad se toho objeví potom více.
image host image host image host image host
Photoshoots > 2018 > People USA
Photoshoots > 2018 > People USA Behind The Scenes